Video.SITA.sk

Video > Slovensko

 

SITA Produkty

Webnoviny.sk - aktuálne spravodajstvo priamo do vášho počítača

Foto.SITA.sk - obrazový servis tlačovej agentúry SITASlovensko

Štrba aj Vysoké Tatry tvrdia, že Štrbské Pleso je ichVAROVANIE: Zverejnenie, skopírovanie, šírenie alebo iné použitie tohoto videa bez súhlasu agentúry SITA je trestné. Tlačová agentúra SITA môže vymáhať svoje práva súdnou cestou.
Ak máte záujem stať sa odberateľom videoservisu a zverejňovať naše videá na Vašej stránke alebo vo Vašom médiu, zaregistrujte si (platený) prístup do Videoservisu SITA pre cenovú ponuku nás kontaktujte.


Názov videa:Štrba aj Vysoké Tatry tvrdia, že Štrbské Pleso je ich
Miesto natočenia:Štrba, Vysoké Tatry
Dátum natočenia:Streda 4. marca 2009 11:00
Dátum vydania:Streda 4. marca 2009 15:06
Popis videa:Štrbské Pleso patrí obci Štrba. Podľa starostu Štrby Michala Sýkoru to vyplýva z posledného rozhodnutia pléna Ústavného súdu z 19. februára. Plénum ÚS podľa starostu zjednotilo odchylné právne názory dvoch senátov a z jeho rozhodnutia jednoznačne vyplýva, že Štrbské Pleso má spravovať obec Štrba. Presný opak tvrdí primátor Vysokých Tatier, ktorý tvrdí, že až do rozhodnutia Najvyššieho súdu musí spravovať Štrbské Pleso mesto Vysoké Tatry. Mesto sa opiera o iné rozhodnutie Ústavného súdu, ktorý zrušil rozhodnutie Najvyššieho súdu o vrátení Štrbského Plesa obci Štrba. Boj o Štrbské Pleso tak ani po poslednom rozhodnutí Ústavného súdu nie je na konci
Súbor a veľkosť:WMV - 23.84MB
Autor videa:Rastislav Ovšonka
Podmienky licencie:1
Stiahnite video:Video vo formáte WMV je dostupné na stiahnutie len prihláseným odberateľom. Prosím, prihláste sa do systému vpravo hore alebo sa zaregistrujte a aktivujte si službu download.