Video.SITA.sk

Video > Slovensko

 

SITA Produkty

Webnoviny.sk - aktuálne spravodajstvo priamo do vášho počítača

Foto.SITA.sk - obrazový servis tlačovej agentúry SITASlovensko

Študenti súťažili v dojení krávVAROVANIE: Zverejnenie, skopírovanie, šírenie alebo iné použitie tohoto videa bez súhlasu agentúry SITA je trestné. Tlačová agentúra SITA môže vymáhať svoje práva súdnou cestou.
Ak máte záujem stať sa odberateľom videoservisu a zverejňovať naše videá na Vašej stránke alebo vo Vašom médiu, zaregistrujte si (platený) prístup do Videoservisu SITA pre cenovú ponuku nás kontaktujte.


Názov videa:Študenti súťažili v dojení kráv
Miesto natočenia:Poprad
Dátum natočenia:Štvrtok 26. marca 2009 06:00
Dátum vydania:Štvrtok 26. marca 2009 12:57
Popis videa:Na farme v Poprade-Matejovciach pokračovala dnes praktickou časťou celoslovenská Súťaž o mlieku, ktorú o organizuje Stredná odborná škola v Kežmarku. Študenti sa museli pod dozorom poroty pripraviť dojnicu na dojenie. Komisia hodnotila správnosť prípravy a technologický postup prípravy na dojenie. V teoretickej časti študenti museli podľa chuti rozoznať mlieko, či ide o nízko, polo alebo plnotučné mlieko. Víťazkou súťaže sa stala Ľubica Bruchatá z Topoľčian.
Súbor a veľkosť:WMV - 33.83MB
Autor videa:Rastislav Ovšonka
Podmienky licencie:1
Stiahnite video:Video vo formáte WMV je dostupné na stiahnutie len prihláseným odberateľom. Prosím, prihláste sa do systému vpravo hore alebo sa zaregistrujte a aktivujte si službu download.