Video.SITA.sk

Video > Slovensko

 

SITA Produkty

Webnoviny.sk - aktuálne spravodajstvo priamo do vášho počítača

Foto.SITA.sk - obrazový servis tlačovej agentúry SITASlovensko

STV má rozpočet, končí sa provizóriumVAROVANIE: Zverejnenie, skopírovanie, šírenie alebo iné použitie tohoto videa bez súhlasu agentúry SITA je trestné. Tlačová agentúra SITA môže vymáhať svoje práva súdnou cestou.
Ak máte záujem stať sa odberateľom videoservisu a zverejňovať naše videá na Vašej stránke alebo vo Vašom médiu, zaregistrujte si (platený) prístup do Videoservisu SITA pre cenovú ponuku nás kontaktujte.


Názov videa:STV má rozpočet, končí sa provizórium
Miesto natočenia:Bratislava-STV
Dátum natočenia:Streda 25. marca 2009 13:00
Dátum vydania:Streda 25. marca 2009 14:27
Popis videa:Rada Slovenskej televízie (STV) schválila na dnešnom zasadnutí rozpočet a programový koncept verejnoprávnej televízie na tento rok. Po troch mesiacoch sa tak v STV končí rozpočtové provizórium. Návrh generálneho riaditeľa Štefana Nižňanského podporilo jedenásť členov rady. Proti hlasoval jej bývalý predseda Bohumír Bobocký, hlasovania sa zdržala Anna Miklovičová. STV bude podľa schváleného rozpočtu hospodáriť s približne 82 miliónmi eur, pričom predpokladá, že jej náklady presiahnu príjmy. Z rozpočtu zabezpečí len nevyhnutné investície na prevádzku televízie bez podpory rozvojových programov. Výnosy predpokladá televízia v objeme 76 miliónov eur. Nie je v nich zahrnutá kompenzácia za nižší príjem z predaja reklamy a za úľavy na úhradách za vysielanie vo výške približne 19,9 milióna eur.
Súbor a veľkosť:WMV - 21.41MB
Autor videa:Richard Kramarik
Podmienky licencie:1
Stiahnite video:Video vo formáte WMV je dostupné na stiahnutie len prihláseným odberateľom. Prosím, prihláste sa do systému vpravo hore alebo sa zaregistrujte a aktivujte si službu download.