Video.SITA.sk

Video > Slovensko

 

SITA Produkty

Webnoviny.sk - aktuálne spravodajstvo priamo do vášho počítača

Foto.SITA.sk - obrazový servis tlačovej agentúry SITASlovensko

Sudca Štefan M. dostal 3,5 roka, z dvoch skutkov ho oslobodiliVAROVANIE: Zverejnenie, skopírovanie, šírenie alebo iné použitie tohoto videa bez súhlasu agentúry SITA je trestné. Tlačová agentúra SITA môže vymáhať svoje práva súdnou cestou.
Ak máte záujem stať sa odberateľom videoservisu a zverejňovať naše videá na Vašej stránke alebo vo Vašom médiu, zaregistrujte si (platený) prístup do Videoservisu SITA pre cenovú ponuku nás kontaktujte.


Názov videa:Sudca Štefan M. dostal 3,5 roka, z dvoch skutkov ho oslobodili
Miesto natočenia:SR-PK
Dátum natočenia:Piatok 3. apríla 2009 17:00
Dátum vydania:Piatok 3. apríla 2009 17:10
Popis videa:Špeciálny súd v Pezinku po necelom roku ukončil korupčnú kauzu s čadčianskym sudcom Štefanom M. Obžalovaný sudca dostal trest tri roky a šesť mesiacov nepodmienečne v prvej nápravnovýchovnej skupine. Funkciu sudcu nebude môcť vykonávať päť rokov a navyše bude musieť uhradiť peňažný trest 5000 eur. Samosudca ďalej dodal, že ak by finančnú čiastku neuhradil, súd mu uloží náhradný 7-mesačný nepodmienečný trest. Z rozsudkom nie je spokojný ani obhajca ani prokurátor. Voči rozhodnutiu samosudcu sa obaja odvolali.
Súbor a veľkosť:WMV - 30.05MB
Autor videa:Martina Kriková
Podmienky licencie:1
Stiahnite video:Video vo formáte WMV je dostupné na stiahnutie len prihláseným odberateľom. Prosím, prihláste sa do systému vpravo hore alebo sa zaregistrujte a aktivujte si službu download.