Video.SITA.sk

Video > Slovensko

 

SITA Produkty

Webnoviny.sk - aktuálne spravodajstvo priamo do vášho počítača

Foto.SITA.sk - obrazový servis tlačovej agentúry SITASlovensko

SÚDY: Dvojnásobný bankový lupič dostal podľa dohody 10 rokovVAROVANIE: Zverejnenie, skopírovanie, šírenie alebo iné použitie tohoto videa bez súhlasu agentúry SITA je trestné. Tlačová agentúra SITA môže vymáhať svoje práva súdnou cestou.
Ak máte záujem stať sa odberateľom videoservisu a zverejňovať naše videá na Vašej stránke alebo vo Vašom médiu, zaregistrujte si (platený) prístup do Videoservisu SITA pre cenovú ponuku nás kontaktujte.


Názov videa:SÚDY: Dvojnásobný bankový lupič dostal podľa dohody 10 rokov
Miesto natočenia:SR-BA
Dátum natočenia:Štvrtok 1. apríla 2010 14:00
Dátum vydania:Štvrtok 1. apríla 2010 14:17
Popis videa:Miroslav Rybanič, ktorý minulý rok opakovane vylúpil tú istú bankovú pobočku a pri jeho odhalení asistovali médiá, dnes uzavrel na súde dohodu s prokurátorom o vine a treste. Podľa nej si za svoje skutky odsedí 10 rokov vo väznici so stredným stupňom stráženia. Senát Okresného súdu Bratislava III. mu podľa dohody nariadil aj dvojročný ochranný dohľad. Zároveň mu prepadla plynová zbraň a dve tašky v prospech štátu. Poškodenej banke má nahradiť spôsobenú škodu.
Súbor a veľkosť:WMV - 16.64MB
Autor videa:Martina Kriková
Podmienky licencie:1
Stiahnite video:Video vo formáte WMV je dostupné na stiahnutie len prihláseným odberateľom. Prosím, prihláste sa do systému vpravo hore alebo sa zaregistrujte a aktivujte si službu download.