Video.SITA.sk

Video > Slovensko

 

SITA Produkty

Webnoviny.sk - aktuálne spravodajstvo priamo do vášho počítača

Foto.SITA.sk - obrazový servis tlačovej agentúry SITASlovensko

SÚDY: Romana Č. oslobodili v kauze bankovej lúpežeVAROVANIE: Zverejnenie, skopírovanie, šírenie alebo iné použitie tohoto videa bez súhlasu agentúry SITA je trestné. Tlačová agentúra SITA môže vymáhať svoje práva súdnou cestou.
Ak máte záujem stať sa odberateľom videoservisu a zverejňovať naše videá na Vašej stránke alebo vo Vašom médiu, zaregistrujte si (platený) prístup do Videoservisu SITA pre cenovú ponuku nás kontaktujte.


Názov videa:SÚDY: Romana Č. oslobodili v kauze bankovej lúpeže
Miesto natočenia:SR-BA
Dátum natočenia:Streda 14. apríla 2010 10:00
Dátum vydania:Streda 14. apríla 2010 12:45
Popis videa:Romana Č. (28) dnes oslobodil senát Okresného súdu Bratislava III. spod obžaloby z lúpeže v pobočke VÚB banky v bratislavskej Rači. Tá sa stala 3. januára 2008, páchateľ so zbraňou ulúpil 5 600 eur. Roman Č. sa stal mediálne známy svojím útekom policajtom cez okienko na záchode nemocnice na Kramároch, keď ho 16. januára 2008 krátko po obvinení z bankového prepadu priviedli na lekárske vyšetrenie, lebo sa sťažoval na bolesti v bruchu. Napriek rozsiahlej pátracej akcii v hlavnom meste ho polícia dlho nedokázala vypátrať. Romana Č. zadržali až 26. mája 2008 v Rači po malej dopravnej nehode. Pred policajtmi vtedy vyliezol na strom v záhrade.
Súbor a veľkosť:WMV - 23.14MB
Autor videa:Janka Harmadyová
Podmienky licencie:1
Stiahnite video:Video vo formáte WMV je dostupné na stiahnutie len prihláseným odberateľom. Prosím, prihláste sa do systému vpravo hore alebo sa zaregistrujte a aktivujte si službu download.