Video.SITA.sk

Video > Slovensko

 

SITA Produkty

Webnoviny.sk - aktuálne spravodajstvo priamo do vášho počítača

Foto.SITA.sk - obrazový servis tlačovej agentúry SITASlovensko

Súťaž robotov RoboCup 2012VAROVANIE: Zverejnenie, skopírovanie, šírenie alebo iné použitie tohoto videa bez súhlasu agentúry SITA je trestné. Tlačová agentúra SITA môže vymáhať svoje práva súdnou cestou.
Ak máte záujem stať sa odberateľom videoservisu a zverejňovať naše videá na Vašej stránke alebo vo Vašom médiu, zaregistrujte si (platený) prístup do Videoservisu SITA pre cenovú ponuku nás kontaktujte.


Názov videa:Súťaž robotov RoboCup 2012
Miesto natočenia:Sabinov
Dátum natočenia:Piatok 23. marca 2012 13:00
Dátum vydania:Piatok 23. marca 2012 17:59
Popis videa:Roboti, ktorí tancujú, dávajú góly a prenášajú plechovky po vyznačenej trase boli dnes stredobodom záujmu v Cirkevnej základnej škole sv. Jána Krstiteľa v Sabinove, kde sa koná trojdňové podujatie RoboCup 2012. Ide o celoslovenskú súťaž v stavbe a programovaní robotov pre základné a stredné školy. Na podujatí súťaži 142 žiakov, ktorí tvoria 43 družstiev. Okrem slovenských tímov prišli aj súťažiaci zo Slovinska. Súťaží sa v konštrukcii robota z prinesenej stavebnice na zadanú tému, vo futbale s elektronickou loptou, v práci záchranára a v sobotu budú roboti tancovať na hudbu. Víťazné družstvá si odnesú vstupenky na 16. Majstrovstvá sveta, ktoré sa uskutočnia v júni v Mexico City.
Súbor a veľkosť:MP4 - 17.53MB
Autor videa:Kvetoslava Mudríková
Podmienky licencie:1
Stiahnite video:Video vo formáte MP4 je dostupné na stiahnutie len prihláseným odberateľom. Prosím, prihláste sa do systému vpravo hore alebo sa zaregistrujte a aktivujte si službu download.