Video.SITA.sk

Video > Slovensko

 

SITA Produkty

Webnoviny.sk - aktuálne spravodajstvo priamo do vášho počítača

Foto.SITA.sk - obrazový servis tlačovej agentúry SITASlovensko

Svetová banka podľa Fica radí znížiť príspevky do 2. pilieraVAROVANIE: Zverejnenie, skopírovanie, šírenie alebo iné použitie tohoto videa bez súhlasu agentúry SITA je trestné. Tlačová agentúra SITA môže vymáhať svoje práva súdnou cestou.
Ak máte záujem stať sa odberateľom videoservisu a zverejňovať naše videá na Vašej stránke alebo vo Vašom médiu, zaregistrujte si (platený) prístup do Videoservisu SITA pre cenovú ponuku nás kontaktujte.


Názov videa:Svetová banka podľa Fica radí znížiť príspevky do 2. piliera
Miesto natočenia:Bratislava-Historická budova NR SR
Dátum natočenia:Pondelok 4. mája 2009 11:00
Dátum vydania:Pondelok 4. mája 2009 12:32
Popis videa:Svetová banka (SB) podľa premiéra Roberta Fica odporúča znížiť odvody do druhého penzijného piliera a presunúť ich do štátneho priebežného piliera. Povedal to na tlačovej besede k medzinárodnej konferencii Dôchodkové systémy v čase globálnej finančnej krízy. "To je téma, ktorá tu bola obrovské tabu, nikto o tom nechcel hovoriť a zrazu v odporúčaniach Svetovej banky sú tieto návrhy," uviedol. Predseda vlády pritom odmietol odpovedať na otázku, či vláda toto odporúčanie zrealizuje. Fico však nevylučuje ďalšie znižovanie poplatkov, ktoré klientom účtujú dôchodkové správcovské spoločnosti a zvýšenie zodpovednosti penzijných správcov pri nakladaní s peniazmi sporiteľov.
Súbor a veľkosť:WMV - 26.92MB
Autor videa:Richard Kramarik
Podmienky licencie:1
Stiahnite video:Video vo formáte WMV je dostupné na stiahnutie len prihláseným odberateľom. Prosím, prihláste sa do systému vpravo hore alebo sa zaregistrujte a aktivujte si službu download.