Video.SITA.sk

Video > Svet

 

SITA Produkty

Webnoviny.sk - aktuálne spravodajstvo priamo do vášho počítača

Foto.SITA.sk - obrazový servis tlačovej agentúry SITASvet

Taliansko postihlo silné zemetrasenie – desiatky mŕtvychVAROVANIE: Zverejnenie, skopírovanie, šírenie alebo iné použitie tohoto videa bez súhlasu agentúry SITA je trestné. Tlačová agentúra SITA môže vymáhať svoje práva súdnou cestou.
Ak máte záujem stať sa odberateľom videoservisu a zverejňovať naše videá na Vašej stránke alebo vo Vašom médiu, zaregistrujte si (platený) prístup do Videoservisu SITA pre cenovú ponuku nás kontaktujte.


Názov videa:Taliansko postihlo silné zemetrasenie – desiatky mŕtvych
Miesto natočenia:Taliansko
Dátum natočenia:Pondelok 6. apríla 2009 10:00
Dátum vydania:Pondelok 6. apríla 2009 10:56
Popis videa:Centrálnu časť Talianska zasiahlo v skorých ranných hodinách silné zemetrasenie s magnitúdou až 6,7 stupňa Richtera. Tamojšie úrady zatiaľ oficiálne potvrdili najmenej 30 obetí. Slovenské ministerstvo zahraničných vecí potvrdilo, že medzi nimi nie sú Slováci. Epicentrum sa podľa talianskeho Úradu pre geologický prieskum nachádzalo do 100 kilometrov od Ríma. Otrasy teda zaznamenali aj v talianskej metropole. Najväčšie škody hlásia z mesta Aquila, kde sa v dôsledku otrasov zrútilo niekoľko starších budov. Medzi nimi aj vysokoškolský internát. Podľa záchranárov v prípade obetí nejde o konečné číslo, keďže v troskách budov je ešte stále zavalených niekoľko ľudí.
Súbor a veľkosť:WMV - 14.51MB
Autor videa:AP
Podmienky licencie:1
Stiahnite video:Video vo formáte WMV je dostupné na stiahnutie len prihláseným odberateľom. Prosím, prihláste sa do systému vpravo hore alebo sa zaregistrujte a aktivujte si službu download.