Video.SITA.sk

Video > Slovensko

 

SITA Produkty

Webnoviny.sk - aktuálne spravodajstvo priamo do vášho počítača

Foto.SITA.sk - obrazový servis tlačovej agentúry SITASlovensko

TEKOVSKÉ NEMCE: Hasiči s ťažkou technikou čakajú na zásahVAROVANIE: Zverejnenie, skopírovanie, šírenie alebo iné použitie tohoto videa bez súhlasu agentúry SITA je trestné. Tlačová agentúra SITA môže vymáhať svoje práva súdnou cestou.
Ak máte záujem stať sa odberateľom videoservisu a zverejňovať naše videá na Vašej stránke alebo vo Vašom médiu, zaregistrujte si (platený) prístup do Videoservisu SITA pre cenovú ponuku nás kontaktujte.


Názov videa:TEKOVSKÉ NEMCE: Hasiči s ťažkou technikou čakajú na zásah
Miesto natočenia:RE-ZM
Dátum natočenia:Streda 3. apríla 2013 13:30
Dátum vydania:Streda 3. apríla 2013 15:47
Popis videa:Povodňová situácia v Nitrianskom kraji je zatiaľ pokojná. Špeciálna ťažká a vyslobodzovacia technika je pripravená na parkovisku benzínky Tekovské Nemce na rýchlostnej ceste R1. Patrí Dobrovoľnému hasičskému združeniu (DHZ) Pole z Trnavy, ktoré požiadalo o pohotovosť Prezídium Hasičského a záchranného zboru. „Sme pripravení na zásah, čakáme na príkazy. Tu na odpočívadle v Tekovských Nemciach sme v blízkosti miest, kde by mohli nastať problémy, a to sú najmä Horné Saliby, Levice a okolie,“ povedal pre agentúru SITA Miloš Sládek z Dobrovoľného hasičského združenia (DHZ) Pole z Trnavy. Problémy už podľa jeho slov začínajú byť v Horných Salibách v Trnavskom kraji.
Súbor a veľkosť:MP4 - 8.54MB
Autor videa:Mária Pietová
Podmienky licencie:1
Stiahnite video:Video vo formáte MP4 je dostupné na stiahnutie len prihláseným odberateľom. Prosím, prihláste sa do systému vpravo hore alebo sa zaregistrujte a aktivujte si službu download.