Video.SITA.sk

Video > Svet

 

SITA Produkty

Webnoviny.sk - aktuálne spravodajstvo priamo do vášho počítača

Foto.SITA.sk - obrazový servis tlačovej agentúry SITASvet

Témou prvého dňa Lajčákovej návštevy v USA aj situácia na BalkáneVAROVANIE: Zverejnenie, skopírovanie, šírenie alebo iné použitie tohoto videa bez súhlasu agentúry SITA je trestné. Tlačová agentúra SITA môže vymáhať svoje práva súdnou cestou.
Ak máte záujem stať sa odberateľom videoservisu a zverejňovať naše videá na Vašej stránke alebo vo Vašom médiu, zaregistrujte si (platený) prístup do Videoservisu SITA pre cenovú ponuku nás kontaktujte.


Názov videa:Témou prvého dňa Lajčákovej návštevy v USA aj situácia na Balkáne
Miesto natočenia:USA
Dátum natočenia:Streda 25. júla 2012 17:00
Dátum vydania:Štvrtok 26. júla 2012 10:14
Popis videa:Stretnutím s vybranými predstaviteľmi Ministerstva zahraničných vecí Spojených štátov amerických začal minister zahraničných vecí SR Miroslav Lajčák návštevu v USA. V diskusii dominovala situácia na západnom Balkáne, v krajinách Východného partnerstva a na Blízkom a Strednom východe. Rovnako ako USA, aj SR podporuje proces demokratickej transformácie v krajinách západného Balkánu a Východného partnerstva.
Súbor a veľkosť:MP4 - 4.53MB
Autor videa:MZV SR
Podmienky licencie:1
Stiahnite video:Video vo formáte MP4 je dostupné na stiahnutie len prihláseným odberateľom. Prosím, prihláste sa do systému vpravo hore alebo sa zaregistrujte a aktivujte si službu download.