Video.SITA.sk

Video > Šport

 

SITA Produkty

Webnoviny.sk - aktuálne spravodajstvo priamo do vášho počítača

Foto.SITA.sk - obrazový servis tlačovej agentúry SITAŠport

TENIS: Najkrajší Cibulkovej pocit - premenený mečbal s RadwanskouVAROVANIE: Zverejnenie, skopírovanie, šírenie alebo iné použitie tohoto videa bez súhlasu agentúry SITA je trestné. Tlačová agentúra SITA môže vymáhať svoje práva súdnou cestou.
Ak máte záujem stať sa odberateľom videoservisu a zverejňovať naše videá na Vašej stránke alebo vo Vašom médiu, zaregistrujte si (platený) prístup do Videoservisu SITA pre cenovú ponuku nás kontaktujte.


Názov videa:TENIS: Najkrajší Cibulkovej pocit - premenený mečbal s Radwanskou
Miesto natočenia:SR-BA
Dátum natočenia:Pondelok 27. januára 2014 14:40
Dátum vydania:Pondelok 27. januára 2014 16:36
Popis videa:Finalistka Australian Open Dominika Cibulková chce svoj tenisový úspech osláviť, aby neurazila šťastie. Na druhej strane, ani krátku dovolenku si dopriať nemôže, lebo v začínajúcej sa sezóne nie je na to čas. "Mám za sebou životný turnaj, ale tenisový život ide ďalej. Toto je len začiatok sezóny. Onedlho nás čaká Fed Cup s Nemeckom a ľudia budú zvedaví aj na môj výkon," povedala Dominika Cibulková na pondelkovej tlačovej besede v Bratislave.
Súbor a veľkosť:MP4 - 15.26MB
Autor videa:Richard Kramarik
Podmienky licencie:1
Stiahnite video:Video vo formáte MP4 je dostupné na stiahnutie len prihláseným odberateľom. Prosím, prihláste sa do systému vpravo hore alebo sa zaregistrujte a aktivujte si službu download.