Video.SITA.sk

Video > Šport

 

SITA Produkty

Webnoviny.sk - aktuálne spravodajstvo priamo do vášho počítača

Foto.SITA.sk - obrazový servis tlačovej agentúry SITAŠport

TENIS-PF: V sobotu Cibulková - Petkovicová a Hantuchová - KerberováVAROVANIE: Zverejnenie, skopírovanie, šírenie alebo iné použitie tohoto videa bez súhlasu agentúry SITA je trestné. Tlačová agentúra SITA môže vymáhať svoje práva súdnou cestou.
Ak máte záujem stať sa odberateľom videoservisu a zverejňovať naše videá na Vašej stránke alebo vo Vašom médiu, zaregistrujte si (platený) prístup do Videoservisu SITA pre cenovú ponuku nás kontaktujte.


Názov videa:TENIS-PF: V sobotu Cibulková - Petkovicová a Hantuchová - Kerberová
Miesto natočenia:SR-BA
Dátum natočenia:Piatok 7. februára 2014 11:30
Dátum vydania:Piatok 7. februára 2014 12:42
Popis videa:Líderka domácich Dominika Cibulková a dvojka hostiek Andrea Petkovicová nastúpia v sobotu o 13.00 h na úvodnú z dvoch dvojhier prvého dňa víkendového bratislavského stretnutia Slovensko - Nemecko vo štvrťfinálovom 1. kole svetovej skupiny Pohára federácie 2014 tenisových reprezentačných družstiev žien. Po nich sa na tvrdom povrchu DecoColor v Aegon aréne NTC predstavia Daniela Hantuchová a nemecká jednotka Angelique Kerberová. Rozhodol o tom piatkový žreb v dejisku.
Súbor a veľkosť:MP4 - 16.68MB
Autor videa:Richard Kramarik
Podmienky licencie:1
Stiahnite video:Video vo formáte MP4 je dostupné na stiahnutie len prihláseným odberateľom. Prosím, prihláste sa do systému vpravo hore alebo sa zaregistrujte a aktivujte si službu download.