Video.SITA.sk

Video > Slovensko

 

SITA Produkty

Webnoviny.sk - aktuálne spravodajstvo priamo do vášho počítača

Foto.SITA.sk - obrazový servis tlačovej agentúry SITASlovensko

Tohtoročná šou Miss Slovensko bude v štýle Victorias SecretVAROVANIE: Zverejnenie, skopírovanie, šírenie alebo iné použitie tohoto videa bez súhlasu agentúry SITA je trestné. Tlačová agentúra SITA môže vymáhať svoje práva súdnou cestou.
Ak máte záujem stať sa odberateľom videoservisu a zverejňovať naše videá na Vašej stránke alebo vo Vašom médiu, zaregistrujte si (platený) prístup do Videoservisu SITA pre cenovú ponuku nás kontaktujte.


Názov videa:Tohtoročná šou Miss Slovensko bude v štýle Victorias Secret
Miesto natočenia:SR-BA
Dátum natočenia:Pondelok 23. apríla 2012 11:30
Dátum vydania:Pondelok 23. apríla 2012 13:12
Popis videa:Tohtoročný ceremoniál korunovácie Miss Slovensko sa bude niesť v štýle šou Victorias Secret. Na dnešnej tlačovej konferencii to uviedol režisér Jeffo Minařík. "Dosť bolo klišoidných foriem prezentácie krásy," povedal o slávnostnom finálovom večere, ktorý sa uskutoční 27. apríla v bratislavskej Inchebe a diváci a diváčky si ho budú môcť pozrieť v priamom prenose na obrazovkách televízie JOJ. "Bude to iný večer, než na aký ste zvyknutí. Bude to veľkolepá fashion šou," dodala tvár a hovorkyňa Miss Slovensko Magdaléna Šebestová.
Súbor a veľkosť:MP4 - 16.55MB
Autor videa:Richard Kramarik
Podmienky licencie:1
Stiahnite video:Video vo formáte MP4 je dostupné na stiahnutie len prihláseným odberateľom. Prosím, prihláste sa do systému vpravo hore alebo sa zaregistrujte a aktivujte si službu download.