Video.SITA.sk

Video > Slovensko

 

SITA Produkty

Webnoviny.sk - aktuálne spravodajstvo priamo do vášho počítača

Foto.SITA.sk - obrazový servis tlačovej agentúry SITASlovensko

TOPOĽČIANKY: Na Dni otvorených dverí aj kôň kráľovnej AlžbetyVAROVANIE: Zverejnenie, skopírovanie, šírenie alebo iné použitie tohoto videa bez súhlasu agentúry SITA je trestné. Tlačová agentúra SITA môže vymáhať svoje práva súdnou cestou.
Ak máte záujem stať sa odberateľom videoservisu a zverejňovať naše videá na Vašej stránke alebo vo Vašom médiu, zaregistrujte si (platený) prístup do Videoservisu SITA pre cenovú ponuku nás kontaktujte.


Názov videa:TOPOĽČIANKY: Na Dni otvorených dverí aj kôň kráľovnej Alžbety
Miesto natočenia:RE-ZM
Dátum natočenia:Utorok 1. mája 2012 14:00
Dátum vydania:Utorok 1. mája 2012 17:13
Popis videa:Viac ako 10 000 ľudí dnes prišlo na Deň otvorených dverí v Národnom žrebčíne v Topoľčiankach. Mekka chovu koní na Slovensku otvorila svoje brány pre verejnosť po dvanásty raz. Veľkej pozornosti návštevníkov sa tešil bol kôň Maestoso X-38, ktorého žrebčín symbolicky daroval britskej kráľovnej Alžbete II. pri príležitosti jej návštevy Slovenska. V rámci Dňa otvorených dverí bola pre verejnosť otvorená jazdiareň, stajne aj Hipologická expozícia, ktorá je jediná svojho druhu na Slovensku.
Súbor a veľkosť:MP4 - 9.4MB
Autor videa:Mária Pietová
Podmienky licencie:1
Stiahnite video:Video vo formáte MP4 je dostupné na stiahnutie len prihláseným odberateľom. Prosím, prihláste sa do systému vpravo hore alebo sa zaregistrujte a aktivujte si službu download.