Video.SITA.sk

Video > Slovensko

 

SITA Produkty

Webnoviny.sk - aktuálne spravodajstvo priamo do vášho počítača

Foto.SITA.sk - obrazový servis tlačovej agentúry SITASlovensko

Trenčín sa v júli zmení z mesta módy na mesto PohodyVAROVANIE: Zverejnenie, skopírovanie, šírenie alebo iné použitie tohoto videa bez súhlasu agentúry SITA je trestné. Tlačová agentúra SITA môže vymáhať svoje práva súdnou cestou.
Ak máte záujem stať sa odberateľom videoservisu a zverejňovať naše videá na Vašej stránke alebo vo Vašom médiu, zaregistrujte si (platený) prístup do Videoservisu SITA pre cenovú ponuku nás kontaktujte.


Názov videa:Trenčín sa v júli zmení z mesta módy na mesto Pohody
Miesto natočenia:BA - DK Zrkadlový háj
Dátum natočenia:Streda 22. apríla 2009 17:00
Dátum vydania:Streda 22. apríla 2009 17:06
Popis videa:O Trenčíne sa niekoľko desaťročí hovorilo ako o meste módy, no v posledných rokoch sa zástupcovia mesta, ale i organizátori a návštevníci najznámejšieho festivalu na území Slovenska zhodnú, že Trenčín sa minimálne počas jedného predĺženého víkendu pravidelne mení na mesto Pohody. Od štvrtka 16. júla do skorých ranných hodín v nedeľu 19. júla sa v priestoroch trenčianskeho letiska uskutoční už trinásty ročník multikultúrneho podujatia Bažant Pohoda. Tak ako každý rok si návštevníci budú môcť vychutnať exkluzívne hudobné koncerty, pozrieť filmy, navštíviť diskusie, divadelné predstavenie či vyskúšať adrenalínové atrakcie. O hudobný program 13. ročníka Pohody sa aj tento rok postarajú interpreti zvučných svetových i domácich mien. Celé to vo štvrtok odštartuje britská elektronická formácia Basement Jaxx a po nej spoločne londýnsky Royal Choral Society a košický Zbor sv. Cecílie Dómu sv. Alžbety.
Súbor a veľkosť:WMV - 25.23MB
Autor videa:Dominika Miklošíková
Podmienky licencie:1
Stiahnite video:Video vo formáte WMV je dostupné na stiahnutie len prihláseným odberateľom. Prosím, prihláste sa do systému vpravo hore alebo sa zaregistrujte a aktivujte si službu download.