Video.SITA.sk

Video > Šport

 

SITA Produkty

Webnoviny.sk - aktuálne spravodajstvo priamo do vášho počítača

Foto.SITA.sk - obrazový servis tlačovej agentúry SITAŠport

Tridsiatnik Lašák nemohol a nechcel povedať Filcovi nieVAROVANIE: Zverejnenie, skopírovanie, šírenie alebo iné použitie tohoto videa bez súhlasu agentúry SITA je trestné. Tlačová agentúra SITA môže vymáhať svoje práva súdnou cestou.
Ak máte záujem stať sa odberateľom videoservisu a zverejňovať naše videá na Vašej stránke alebo vo Vašom médiu, zaregistrujte si (platený) prístup do Videoservisu SITA pre cenovú ponuku nás kontaktujte.


Názov videa:Tridsiatnik Lašák nemohol a nechcel povedať Filcovi nie
Miesto natočenia:Piešťany-ZŠ
Dátum natočenia:Utorok 7. apríla 2009 11:00
Dátum vydania:Streda 8. apríla 2009 14:10
Popis videa:Takmer inventárom slovenskej hokejovej reprezentácie na svetových šampionátoch je od roku 2000 brankár Ján Lašák. Držiteľ kompletnej medailovej zbierky z MS bol pri všetkom podstatnom, čo sa na majstrovstvách sveta či ZOH za posledných deväť rokov udialo v súvislosti so slovenským národným tímom. Tréner Ján Filc si ho aj v tomto roku vybral do mužstva, dlhoročný gólman Pardubíc dlho nerozmýšľal a pozvanie prijal. "Ťažké na tom bolo len to, že som nemal na výber. Tréner mi zavolal, že mám prísť. Čo som mal povedať? Že neprídem? Mal som dobrý záver sezóny a na tom chcem stavať. Jednoducho som tu. Povedzme si pravdu: trénerovi Filcovi som nemohol odmietnuť," prezradil po príchode na sústredenie slovenského tímu do Piešťan odchovanec zvolenského hokeja.
Súbor a veľkosť:WMV - 19.95MB
Autor videa:Richard Kramarik
Podmienky licencie:1
Stiahnite video:Video vo formáte WMV je dostupné na stiahnutie len prihláseným odberateľom. Prosím, prihláste sa do systému vpravo hore alebo sa zaregistrujte a aktivujte si službu download.