Video.SITA.sk

Video > Slovensko

 

SITA Produkty

Webnoviny.sk - aktuálne spravodajstvo priamo do vášho počítača

Foto.SITA.sk - obrazový servis tlačovej agentúry SITASlovensko

TURISTICKÝ RUCH: V Belianskej jaskyni otvorili novú sezónuVAROVANIE: Zverejnenie, skopírovanie, šírenie alebo iné použitie tohoto videa bez súhlasu agentúry SITA je trestné. Tlačová agentúra SITA môže vymáhať svoje práva súdnou cestou.
Ak máte záujem stať sa odberateľom videoservisu a zverejňovať naše videá na Vašej stránke alebo vo Vašom médiu, zaregistrujte si (platený) prístup do Videoservisu SITA pre cenovú ponuku nás kontaktujte.


Názov videa:TURISTICKÝ RUCH: V Belianskej jaskyni otvorili novú sezónu
Miesto natočenia:SR- Vysoké Tatry
Dátum natočenia:Štvrtok 1. apríla 2010 11:00
Dátum vydania:Piatok 2. apríla 2010 13:40
Popis videa:V Belianskej jaskyni v Belianskych Tatrách včera otvorili novú jaskyniarsku sezónu. Správa slovenských jaskýň vo štvrtok odovzdala do užívania vynovený vstupný areál Belianskej jaskyne za účasti ministra životného prostredia Jozefa Medveďa. Belianska jaskyňa patrí k najnavštevovanejším jaskyniam na Slovensku. Z celkového počtu takmer 6000 jaskýň je pre verejnosť sprístupnených len 12. Belianska jaskyňa je pre verejnosť otvorená od roku 1882, od roku 1896 má elektrické osvetlenie.
Súbor a veľkosť:WMV - 30.15MB
Autor videa:Rastislav Ovšonka
Podmienky licencie:1
Stiahnite video:Video vo formáte WMV je dostupné na stiahnutie len prihláseným odberateľom. Prosím, prihláste sa do systému vpravo hore alebo sa zaregistrujte a aktivujte si službu download.