Video.SITA.sk

Video > Slovensko

 

SITA Produkty

Webnoviny.sk - aktuálne spravodajstvo priamo do vášho počítača

Foto.SITA.sk - obrazový servis tlačovej agentúry SITASlovensko

UNICEF: Na benefičnej aukcii budú dražiť aj bundu od Orlanda BloomaVAROVANIE: Zverejnenie, skopírovanie, šírenie alebo iné použitie tohoto videa bez súhlasu agentúry SITA je trestné. Tlačová agentúra SITA môže vymáhať svoje práva súdnou cestou.
Ak máte záujem stať sa odberateľom videoservisu a zverejňovať naše videá na Vašej stránke alebo vo Vašom médiu, zaregistrujte si (platený) prístup do Videoservisu SITA pre cenovú ponuku nás kontaktujte.


Názov videa:UNICEF: Na benefičnej aukcii budú dražiť aj bundu od Orlanda Blooma
Miesto natočenia:SR-BA
Dátum natočenia:Štvrtok 22. apríla 2010 10:30
Dátum vydania:Štvrtok 22. apríla 2010 15:40
Popis videa:Slovenský výbor pre UNICEF zorganizuje už v poradí šiestu benefičnú aukciu s názvom Aukčný večer UNICEF. Výťažok jednej z najprestížnejších akcií na Slovensku pomôže eliminovať výskyt smrteľnej detskej choroby, tetanu. Každý deň na túto chorobu zomrie približne 380 novorodencov. Galavečer sa uskutoční vo štvrtok 6. mája o 19:00 hodine v priestoroch Radisson BLU Hotela v Bratislave. Večerom bude sprevádzať Adela Banášová, hudobným hosťom bude Richard Müller. Aukciou povedie licitátorka Nina Gažovičová.
Súbor a veľkosť:WMV - 13.71MB
Autor videa:Martina Kriková
Podmienky licencie:1
Stiahnite video:Video vo formáte WMV je dostupné na stiahnutie len prihláseným odberateľom. Prosím, prihláste sa do systému vpravo hore alebo sa zaregistrujte a aktivujte si službu download.