Video.SITA.sk

Video > Slovensko

 

SITA Produkty

Webnoviny.sk - aktuálne spravodajstvo priamo do vášho počítača

Foto.SITA.sk - obrazový servis tlačovej agentúry SITASlovensko

URBÁNI: Najväčším problémom na Slovensku je korupciaVAROVANIE: Zverejnenie, skopírovanie, šírenie alebo iné použitie tohoto videa bez súhlasu agentúry SITA je trestné. Tlačová agentúra SITA môže vymáhať svoje práva súdnou cestou.
Ak máte záujem stať sa odberateľom videoservisu a zverejňovať naše videá na Vašej stránke alebo vo Vašom médiu, zaregistrujte si (platený) prístup do Videoservisu SITA pre cenovú ponuku nás kontaktujte.


Názov videa:URBÁNI: Najväčším problémom na Slovensku je korupcia
Miesto natočenia:SR-BA
Dátum natočenia:Streda 14. apríla 2010 12:00
Dátum vydania:Sobota 24. apríla 2010 08:53
Popis videa:Najväčším problémom na Slovensku je dnes podľa predsedu strany AZEN Milana Urbániho korupcia. "I keď každý potrebuje k žitiu peniaze, tie nie sú tým, čo najviac trápi občanov. Najviac u ľudí rezonuje veľká korupcia na Slovensku, nekorektné a netransparentné verejné obstarávania. Okrádanie štátu. Nedostatočné súdnictvo a ochrana bezpečnosti občanov a ich majetku," uviedol Urbáni v rozhovore pre agentúru SITA.
Súbor a veľkosť:WMV - 14.24MB
Autor videa:Richard Kramarik
Podmienky licencie:1
Stiahnite video:Video vo formáte WMV je dostupné na stiahnutie len prihláseným odberateľom. Prosím, prihláste sa do systému vpravo hore alebo sa zaregistrujte a aktivujte si službu download.