Video.SITA.sk

Video > Šport

 

SITA Produkty

Webnoviny.sk - aktuálne spravodajstvo priamo do vášho počítača

Foto.SITA.sk - obrazový servis tlačovej agentúry SITAŠport

VŮJTEK: Za Soči by sa mala urobiť hrubá čiaraVAROVANIE: Zverejnenie, skopírovanie, šírenie alebo iné použitie tohoto videa bez súhlasu agentúry SITA je trestné. Tlačová agentúra SITA môže vymáhať svoje práva súdnou cestou.
Ak máte záujem stať sa odberateľom videoservisu a zverejňovať naše videá na Vašej stránke alebo vo Vašom médiu, zaregistrujte si (platený) prístup do Videoservisu SITA pre cenovú ponuku nás kontaktujte.


Názov videa:VŮJTEK: Za Soči by sa mala urobiť hrubá čiara
Miesto natočenia:SR-BA
Dátum natočenia:Streda 26. februára 2014 13:20
Dátum vydania:Streda 26. februára 2014 14:14
Popis videa:Čech Vladimír Vůjtek zostáva naďalej trénerom slovenskej hokejovej reprezentácie. Spoločne s generálnym manažérom tímu Ottom Sýkorom ponúkli na stredajšom rokovaní výkonného výboru Slovenského zväzu ľadového hokeja svoju rezignáciu, exekutíva ju však neprijala. "Dnes by sa mala už urobiť hrubá čiara za Soči, aby sme neovplyvňovali prípravu tímu na majstrovstvá sveta. Bol by som rád, ak by sa už robilo všetko pre slovenský hokej, aby sa skončilo so zákulisnými vojnami a písalo iba o športových veciach," povedal Vladimír Vůjtek.
Súbor a veľkosť:MP4 - 20.57MB
Autor videa:Richard Kramarik
Podmienky licencie:1
Stiahnite video:Video vo formáte MP4 je dostupné na stiahnutie len prihláseným odberateľom. Prosím, prihláste sa do systému vpravo hore alebo sa zaregistrujte a aktivujte si službu download.