Video.SITA.sk

Video > Slovensko

 

SITA Produkty

Webnoviny.sk - aktuálne spravodajstvo priamo do vášho počítača

Foto.SITA.sk - obrazový servis tlačovej agentúry SITASlovensko

V bratislavskom Horskom parku sprístupnili unikátny edukačný chodníkVAROVANIE: Zverejnenie, skopírovanie, šírenie alebo iné použitie tohoto videa bez súhlasu agentúry SITA je trestné. Tlačová agentúra SITA môže vymáhať svoje práva súdnou cestou.
Ak máte záujem stať sa odberateľom videoservisu a zverejňovať naše videá na Vašej stránke alebo vo Vašom médiu, zaregistrujte si (platený) prístup do Videoservisu SITA pre cenovú ponuku nás kontaktujte.


Názov videa:V bratislavskom Horskom parku sprístupnili unikátny edukačný chodník
Miesto natočenia:SR-BA
Dátum natočenia:Streda 5. februára 2014 10:30
Dátum vydania:Streda 5. februára 2014 12:50
Popis videa:Návštevníci Horského parku v Bratislave majú oddnes bonus navyše. V rámci unikátneho edukačného chodníka si môžu prečítať podrobnosti o faune, flóre, ale aj historických objektoch v jeho bezprostrednej blízkosti. Edukačný chodník slávnostne otvorili prestrihnutím pásky v stredu 5. februára 2014 generálny riaditeľ spoločnosti Bayer Frank Held, ktorá vznik projektu finančne podporila, primátor hlavného mesta SR Bratislavy Milan Ftáčnik, starostka mestskej časti Bratislava-Staré Mesto Tatiana Rosová a spoluautor a člen Správnej rady Nadácie Horský park Kamil Procházka.
Súbor a veľkosť:MP4 - 27.38MB
Autor videa:Richard Kramarik
Podmienky licencie:1
Stiahnite video:Video vo formáte MP4 je dostupné na stiahnutie len prihláseným odberateľom. Prosím, prihláste sa do systému vpravo hore alebo sa zaregistrujte a aktivujte si službu download.