Video.SITA.sk

Video > Slovensko

 

SITA Produkty

Webnoviny.sk - aktuálne spravodajstvo priamo do vášho počítača

Foto.SITA.sk - obrazový servis tlačovej agentúry SITASlovensko

V Detve protestovali za vyššie platy a proti ťažbe zlataVAROVANIE: Zverejnenie, skopírovanie, šírenie alebo iné použitie tohoto videa bez súhlasu agentúry SITA je trestné. Tlačová agentúra SITA môže vymáhať svoje práva súdnou cestou.
Ak máte záujem stať sa odberateľom videoservisu a zverejňovať naše videá na Vašej stránke alebo vo Vašom médiu, zaregistrujte si (platený) prístup do Videoservisu SITA pre cenovú ponuku nás kontaktujte.


Názov videa:V Detve protestovali za vyššie platy a proti ťažbe zlata
Miesto natočenia:Detva, SR
Dátum natočenia:Štvrtok 5. apríla 2012 18:30
Dátum vydania:Štvrtok 5. apríla 2012 23:34
Popis videa:Odborári z detvianskych strojárskych firiem PPS Group a Slavia Tools dnes zorganizovali dve protestné zhromaždenia spojené protestným pochodom. Prvé bolo popoludní pred areálom oboch firiem pri obci Vígľaš za vyššie mzdy strojárov, druhé bolo podvečer v centre Detvy pred sídlom firmy EMED Slovakia proti pripravovanej ťažbe zlata s použitím metódy kyanidového lúhovania v lokalite Biely vrch.
Súbor a veľkosť:MP4 - 27.64MB
Autor videa:Peter Chlebana
Podmienky licencie:1
Stiahnite video:Video vo formáte MP4 je dostupné na stiahnutie len prihláseným odberateľom. Prosím, prihláste sa do systému vpravo hore alebo sa zaregistrujte a aktivujte si službu download.