Video.SITA.sk

Video > Slovensko

 

SITA Produkty

Webnoviny.sk - aktuálne spravodajstvo priamo do vášho počítača

Foto.SITA.sk - obrazový servis tlačovej agentúry SITASlovensko

V Dolnej Strehovej dokončujú rekonštrukciu a dostavbu termálneho kúpaliskaVAROVANIE: Zverejnenie, skopírovanie, šírenie alebo iné použitie tohoto videa bez súhlasu agentúry SITA je trestné. Tlačová agentúra SITA môže vymáhať svoje práva súdnou cestou.
Ak máte záujem stať sa odberateľom videoservisu a zverejňovať naše videá na Vašej stránke alebo vo Vašom médiu, zaregistrujte si (platený) prístup do Videoservisu SITA pre cenovú ponuku nás kontaktujte.


Názov videa:V Dolnej Strehovej dokončujú rekonštrukciu a dostavbu termálneho kúpaliska
Miesto natočenia:D. Strehová, SR
Dátum natočenia:Utorok 19. apríla 2011 11:00
Dátum vydania:Pondelok 25. apríla 2011 16:30
Popis videa:Zvýšenie návštevnosti v letnej sezóne, ale aj celoročné využívanie termálnej vody v relaxačnom centre má priniesť rekonštrukcia a dobudovanie termálneho kúpaliska, ktoré v týchto dňoch finišuje v Dolnej Strehovej v okrese Veľký Krtíš. Slávnostné otvorenie vynoveného areálu je naplánované na 8. júna. Investorom a budúcim prevádzkovateľom areálu kúpaliska s wellness a kongresovým centrom je firma Termal DS, ktorú na tento účel založila obec Dolná Strehová so súkromnými partnermi a má v nej 50-percentný podiel. Projekt počíta s nákladmi 10,323 milióna eur, z čoho polovicu získal investor z eurofondov.
Súbor a veľkosť:WMV - 10.15MB
Autor videa:Peter Chlebana
Podmienky licencie:1
Stiahnite video:Video vo formáte WMV je dostupné na stiahnutie len prihláseným odberateľom. Prosím, prihláste sa do systému vpravo hore alebo sa zaregistrujte a aktivujte si službu download.