Video.SITA.sk

Video > Slovensko

 

SITA Produkty

Webnoviny.sk - aktuálne spravodajstvo priamo do vášho počítača

Foto.SITA.sk - obrazový servis tlačovej agentúry SITASlovensko

V garáži novostavby na Žilinskej horelo autoVAROVANIE: Zverejnenie, skopírovanie, šírenie alebo iné použitie tohoto videa bez súhlasu agentúry SITA je trestné. Tlačová agentúra SITA môže vymáhať svoje práva súdnou cestou.
Ak máte záujem stať sa odberateľom videoservisu a zverejňovať naše videá na Vašej stránke alebo vo Vašom médiu, zaregistrujte si (platený) prístup do Videoservisu SITA pre cenovú ponuku nás kontaktujte.


Názov videa:V garáži novostavby na Žilinskej horelo auto
Miesto natočenia:SR-BA
Dátum natočenia:Piatok 3. apríla 2009 16:00
Dátum vydania:Piatok 3. apríla 2009 16:47
Popis videa:V garáži novostavby na Žilinskej ulici v Bratislave horelo auto. Ako pre agentúru SITA povedal dispečer bratislavského krajského hasičského a záchranného zboru, požiar sa podarilo lokalizovať a uhasiť. Na mieste zasahovali dve cisternové striekačky a 11 hasičov. Momentálne situáciu monitorujú. Približne 100 metrový úsek ľavého jazdného pruhu Žilinskej ulice v smere na Šancovú je preto uzavretý. Podľa dispečera nebol nikto zranený. Požiar nahlásili o 12:49.
Súbor a veľkosť:WMV - 15.34MB
Autor videa:Janka Harmadyová
Podmienky licencie:1
Stiahnite video:Video vo formáte WMV je dostupné na stiahnutie len prihláseným odberateľom. Prosím, prihláste sa do systému vpravo hore alebo sa zaregistrujte a aktivujte si službu download.