Video.SITA.sk

Video > Svet

 

SITA Produkty

Webnoviny.sk - aktuálne spravodajstvo priamo do vášho počítača

Foto.SITA.sk - obrazový servis tlačovej agentúry SITASvet

V Kanade odhalili nebezpečný mobilný telefónVAROVANIE: Zverejnenie, skopírovanie, šírenie alebo iné použitie tohoto videa bez súhlasu agentúry SITA je trestné. Tlačová agentúra SITA môže vymáhať svoje práva súdnou cestou.
Ak máte záujem stať sa odberateľom videoservisu a zverejňovať naše videá na Vašej stránke alebo vo Vašom médiu, zaregistrujte si (platený) prístup do Videoservisu SITA pre cenovú ponuku nás kontaktujte.


Názov videa:V Kanade odhalili nebezpečný mobilný telefón
Miesto natočenia:Kanada
Dátum natočenia:Štvrtok 2. apríla 2009 13:00
Dátum vydania:Štvrtok 2. apríla 2009 13:51
Popis videa:Mobilné telefóny patria v súčasnosti k neodmysliteľným partnerom človeka. Mnoho ľudí vlastní dokonca niekoľko telefónnych zariadení. Prakticky už od skonštruovania prvého mobilného telefónu začali odborníci skúmať jeho možnú škodlivosť pre zdravie človeka. V týchto dňoch sa o negatívach mobilného telefonovania hovorí v Kanade o čosi viac. Dôvodom je kauza s istým telefónnym aparátom, ktorý komisia označila za najbezpečnejší – teda taký, ktorý produkuje najmenšie množstvo škodlivého žiarenia, no dnes tento telefón kompetentní stiahli z obehu s tým, že nové merania dokázali prekročenie kanadských noriem.
Súbor a veľkosť:WMV - 18.42MB
Autor videa:AP
Podmienky licencie:1
Stiahnite video:Video vo formáte WMV je dostupné na stiahnutie len prihláseným odberateľom. Prosím, prihláste sa do systému vpravo hore alebo sa zaregistrujte a aktivujte si službu download.