Video.SITA.sk

Video > Slovensko

 

SITA Produkty

Webnoviny.sk - aktuálne spravodajstvo priamo do vášho počítača

Foto.SITA.sk - obrazový servis tlačovej agentúry SITASlovensko

V Petržalke za Novým mostom poškodili plynové potrubieVAROVANIE: Zverejnenie, skopírovanie, šírenie alebo iné použitie tohoto videa bez súhlasu agentúry SITA je trestné. Tlačová agentúra SITA môže vymáhať svoje práva súdnou cestou.
Ak máte záujem stať sa odberateľom videoservisu a zverejňovať naše videá na Vašej stránke alebo vo Vašom médiu, zaregistrujte si (platený) prístup do Videoservisu SITA pre cenovú ponuku nás kontaktujte.


Názov videa:V Petržalke za Novým mostom poškodili plynové potrubie
Miesto natočenia:Bratislava-Petržalka
Dátum natočenia:Nedeľa 15. marca 2009 18:00
Dátum vydania:Nedeľa 15. marca 2009 19:01
Popis videa:Výkopové práce dnes popoludní poškodili časť plynového potrubia v bratislavskej Petržalke za Novým mostom. Agentúre SITA to potvrdil Ľubomír Tuscher zo Slovenského plynárenského priemyslu. "Miesto bolo zabezpečené, ďalšie postupy sa preverujú," povedal agentúre SITA Tuscher. K nehode došlo na mieste výstavby administratívneho centra Digital Park na Einsteinovej ulici. Nový most, ktorý spája centrum hlavného mesta s Petržalkou, uzavrela polícia. Obmedzená bola aj mestská hromadná doprava.
Súbor a veľkosť:WMV - 10.2MB
Autor videa:Richard Kramarik
Podmienky licencie:1
Stiahnite video:Video vo formáte WMV je dostupné na stiahnutie len prihláseným odberateľom. Prosím, prihláste sa do systému vpravo hore alebo sa zaregistrujte a aktivujte si službu download.