Video.SITA.sk

Video > Šport

 

SITA Produkty

Webnoviny.sk - aktuálne spravodajstvo priamo do vášho počítača

Foto.SITA.sk - obrazový servis tlačovej agentúry SITAŠport

V Piešťanoch sa začala ďalšia fáza prípravy na MS v hokeji vo ŠvajčiarskuVAROVANIE: Zverejnenie, skopírovanie, šírenie alebo iné použitie tohoto videa bez súhlasu agentúry SITA je trestné. Tlačová agentúra SITA môže vymáhať svoje práva súdnou cestou.
Ak máte záujem stať sa odberateľom videoservisu a zverejňovať naše videá na Vašej stránke alebo vo Vašom médiu, zaregistrujte si (platený) prístup do Videoservisu SITA pre cenovú ponuku nás kontaktujte.


Názov videa:V Piešťanoch sa začala ďalšia fáza prípravy na MS v hokeji vo Švajčiarsku
Miesto natočenia:Piešťany-ZŠ
Dátum natočenia:Utorok 7. apríla 2009 11:30
Dátum vydania:Utorok 7. apríla 2009 12:46
Popis videa:Slovenská hokejová reprezentácia v utorok v Piešťanoch začala s druhou oficiálnou fázou prípravy pred blížiacimi sa majstrovstvami sveta vo Švajčiarsku (24. 4. - 10. 5. v Berne a Zürichu-Klotene). K Filcovmu výberu sa pridal už aj skúsený útočník Jozef Stümpel a oficiálne aj brankár Ján Lašák. "Samozrejme, že nás čaká ešte nejaká výberová akcia, pretože v závere tohto týždňa končia všetky súťaže play-off v Európe. Do budúceho týždňa už niektorí chalani pokračovať nebudú a na ich miesta prídu ďalší, zatiaľ však neviem, koľko ich bude. Po návrate z Lotyšska prebehne druhé kolo, kde už budeme dolaďovať káder v dôsledku toho, kto z NHL bude voľný," povedal hlavný kormidelník a ďalej pridal: "V najbližšom období chceme pokračovať v načatom, preveriť si možnosti, ktoré nám poskytujú herné činnosti. Chceme byť dostatočne silní v útoku, ale mať aj kvalitnú defenzívu. Vo formáciách máme pevné väzby, a aj preto v nich dochádza len k malým zmenám. Zatiaľ mám z tímu dobrý pocit, ale čertík sa vo mne stále ozýva a pripomína určité veci, ktoré by bolo potrebné do toho systému ešte zapracovať."
Súbor a veľkosť:WMV - 25.67MB
Autor videa:Richard Kramarik
Podmienky licencie:1
Stiahnite video:Video vo formáte WMV je dostupné na stiahnutie len prihláseným odberateľom. Prosím, prihláste sa do systému vpravo hore alebo sa zaregistrujte a aktivujte si službu download.