Video.SITA.sk

Video > Slovensko

 

SITA Produkty

Webnoviny.sk - aktuálne spravodajstvo priamo do vášho počítača

Foto.SITA.sk - obrazový servis tlačovej agentúry SITASlovensko

V Poprade sa koná najväčšie stretnutie modelárov na SlovenskuVAROVANIE: Zverejnenie, skopírovanie, šírenie alebo iné použitie tohoto videa bez súhlasu agentúry SITA je trestné. Tlačová agentúra SITA môže vymáhať svoje práva súdnou cestou.
Ak máte záujem stať sa odberateľom videoservisu a zverejňovať naše videá na Vašej stránke alebo vo Vašom médiu, zaregistrujte si (platený) prístup do Videoservisu SITA pre cenovú ponuku nás kontaktujte.


Názov videa:V Poprade sa koná najväčšie stretnutie modelárov na Slovensku
Miesto natočenia:Poprad
Dátum natočenia:Sobota 8. júna 2013 11:00
Dátum vydania:Sobota 8. júna 2013 16:54
Popis videa:Popradský modelársky deň je najväčším stretnutím modelárov na Slovensku. Už štvrtý rok sa v Aréne Poprad stretávajú stovky modelárov, ktorí tu predvádzajú svoje diela. K najväčším atrakciám patria ťahače, veľké modely tankov poháňané benzínovými motormi, lode, vrtuľníky, ale aj driftovacie autá a železničné krajinky. Na najväčšie stretnutie modelárov prichádza ročne do Popradu niekoľko tisíc návštevníkov.
Súbor a veľkosť:MP4 - 26.44MB
Autor videa:Rastislav Ovšonka
Podmienky licencie:1
Stiahnite video:Video vo formáte MP4 je dostupné na stiahnutie len prihláseným odberateľom. Prosím, prihláste sa do systému vpravo hore alebo sa zaregistrujte a aktivujte si službu download.