Video.SITA.sk

Video > Slovensko

 

SITA Produkty

Webnoviny.sk - aktuálne spravodajstvo priamo do vášho počítača

Foto.SITA.sk - obrazový servis tlačovej agentúry SITASlovensko

V Poprade sa stretnú špičkoví hudobníci na majstrovských kurzochVAROVANIE: Zverejnenie, skopírovanie, šírenie alebo iné použitie tohoto videa bez súhlasu agentúry SITA je trestné. Tlačová agentúra SITA môže vymáhať svoje práva súdnou cestou.
Ak máte záujem stať sa odberateľom videoservisu a zverejňovať naše videá na Vašej stránke alebo vo Vašom médiu, zaregistrujte si (platený) prístup do Videoservisu SITA pre cenovú ponuku nás kontaktujte.


Názov videa:V Poprade sa stretnú špičkoví hudobníci na majstrovských kurzoch
Miesto natočenia:Poprad
Dátum natočenia:Utorok 24. apríla 2012 11:00
Dátum vydania:Utorok 24. apríla 2012 13:35
Popis videa:Otváracím koncertom 2. mája v Tatranskej galérii sa v Poprade začne Stredoeurópska hudobná akadémia eduMEMA 2012. Hlavnou časťou medzinárodného podujatia sú majstrovské kurzy pre hudobníkov. Na podujatie je doteraz prihlásených vyše 200 profesionálnych hudobníkov z celej Európy. Súčasťou programu je päť koncertov priamo v Poprade, ale aj koncerty v Košiciach a Bratislave. Podľa organizátorky podujatia Anny Hrindovej budú mať Popradčania mať možnosť počuť a vidieť aj koncert piatich fortepián, unikátnych kópiách dobových klávesových nástrojoch, na ktorých budú hrať špičkoví európski umelci.
Súbor a veľkosť:MP4 - 20.5MB
Autor videa:Rastislav Ovšonka
Podmienky licencie:1
Stiahnite video:Video vo formáte MP4 je dostupné na stiahnutie len prihláseným odberateľom. Prosím, prihláste sa do systému vpravo hore alebo sa zaregistrujte a aktivujte si službu download.