Video.SITA.sk

Video > Šport

 

SITA Produkty

Webnoviny.sk - aktuálne spravodajstvo priamo do vášho počítača

Foto.SITA.sk - obrazový servis tlačovej agentúry SITAŠport

V Prešove chcú zrevitalizovať starý Velodrom na všešportový areálVAROVANIE: Zverejnenie, skopírovanie, šírenie alebo iné použitie tohoto videa bez súhlasu agentúry SITA je trestné. Tlačová agentúra SITA môže vymáhať svoje práva súdnou cestou.
Ak máte záujem stať sa odberateľom videoservisu a zverejňovať naše videá na Vašej stránke alebo vo Vašom médiu, zaregistrujte si (platený) prístup do Videoservisu SITA pre cenovú ponuku nás kontaktujte.


Názov videa:V Prešove chcú zrevitalizovať starý Velodrom na všešportový areál
Miesto natočenia:Prešov
Dátum natočenia:Nedeľa 15. apríla 2012 12:00
Dátum vydania:Pondelok 16. apríla 2012 17:22
Popis videa:Prešovská radnica chce zrevitalizovať zanedbaný cyklistický areál v meste a rozšíriť jeho využitie o ďalšie doplnkové športy, ktoré majú nadšencov v meste. Určité hodiny by mali byť určité aj pre verejnosť. Primátor Prešova Pavel Hagyari o tom rokoval aj s prezidentom Slovenského zväzu cyklistiky Petrom Privarom, zväz by mal na projekte participovať. Ak dôjde k aktívnej spolupráci, na prešovskom Velodrome by sa mali už v septembri tohto roka konať prvé preteky - finále Slovenského pohára v cyklistike.
Súbor a veľkosť:MP4 - 18.35MB
Autor videa:Kvetoslava Mudríková
Podmienky licencie:1
Stiahnite video:Video vo formáte MP4 je dostupné na stiahnutie len prihláseným odberateľom. Prosím, prihláste sa do systému vpravo hore alebo sa zaregistrujte a aktivujte si službu download.