Video.SITA.sk

Video > Zdravie

 

SITA Produkty

Webnoviny.sk - aktuálne spravodajstvo priamo do vášho počítača

Foto.SITA.sk - obrazový servis tlačovej agentúry SITAZdravie

V. ROLNÝ: Negatívny výsledok testov na Novel Flu Virus je možný do 24 hodínVAROVANIE: Zverejnenie, skopírovanie, šírenie alebo iné použitie tohoto videa bez súhlasu agentúry SITA je trestné. Tlačová agentúra SITA môže vymáhať svoje práva súdnou cestou.
Ak máte záujem stať sa odberateľom videoservisu a zverejňovať naše videá na Vašej stránke alebo vo Vašom médiu, zaregistrujte si (platený) prístup do Videoservisu SITA pre cenovú ponuku nás kontaktujte.


Názov videa:V. ROLNÝ: Negatívny výsledok testov na Novel Flu Virus je možný do 24 hodín
Miesto natočenia:Bratislava-MZ SR
Dátum natočenia:Štvrtok 30. apríla 2009 11:00
Dátum vydania:Štvrtok 30. apríla 2009 12:01
Popis videa:Slovenskí zdravotníci chrípku nepodceňujú a ak majú podozrenie na chrípku, okamžite pacienta hospitalizujú, vyhlásil na dnešnom brífingu na Ministerstve zdravotníctva primár Kliniky infektológie a geografickej medicíny Fakultnej nemocnice s poliklinikou Bratislava Vladimír Rolný. Diagnostika trvá 48 až 72 hodín, no v prípade negatívneho výsledku prvých testov vedia zdravotníci ochorenie vylúčiť už po 24 hodinách, informoval Rolný.
Súbor a veľkosť:WMV - 13.65MB
Autor videa:Richard Kramarik
Podmienky licencie:1
Stiahnite video:Video vo formáte WMV je dostupné na stiahnutie len prihláseným odberateľom. Prosím, prihláste sa do systému vpravo hore alebo sa zaregistrujte a aktivujte si službu download.