Video.SITA.sk

Video > Svet

 

SITA Produkty

Webnoviny.sk - aktuálne spravodajstvo priamo do vášho počítača

Foto.SITA.sk - obrazový servis tlačovej agentúry SITASvet

V Rusku sa čelne zrazil autobus s kamiónomVAROVANIE: Zverejnenie, skopírovanie, šírenie alebo iné použitie tohoto videa bez súhlasu agentúry SITA je trestné. Tlačová agentúra SITA môže vymáhať svoje práva súdnou cestou.
Ak máte záujem stať sa odberateľom videoservisu a zverejňovať naše videá na Vašej stránke alebo vo Vašom médiu, zaregistrujte si (platený) prístup do Videoservisu SITA pre cenovú ponuku nás kontaktujte.


Názov videa:V Rusku sa čelne zrazil autobus s kamiónom
Miesto natočenia:Rusko
Dátum natočenia:Štvrtok 26. marca 2009 21:00
Dátum vydania:Štvrtok 26. marca 2009 21:04
Popis videa:Najmenej 14 ľudí prišlo o život pri zrážke autobusu s nákladným autom východne od Moskvy. Ďalšie štyri osoby utrpeli zranenia. Autobus zachvátili po čelnej zrážke plamene a úplne ho zničili. Zahynuli všetci cestujúci. Išlo väčšinou o obchodných cestujúcich. Zahynul tiež vodič kamiónu, ktorý nehodu spôsobil. Podľa predbežných záverov vyšetrovania zišiel kamión, pravdepodobne v dôsledku mikrospánku vodiča do protismeru.
Súbor a veľkosť:WMV - 10.06MB
Autor videa:AP
Podmienky licencie:1
Stiahnite video:Video vo formáte WMV je dostupné na stiahnutie len prihláseným odberateľom. Prosím, prihláste sa do systému vpravo hore alebo sa zaregistrujte a aktivujte si službu download.