Video.SITA.sk

Video > Slovensko

 

SITA Produkty

Webnoviny.sk - aktuálne spravodajstvo priamo do vášho počítača

Foto.SITA.sk - obrazový servis tlačovej agentúry SITASlovensko

V Šelpiciach začali spracovávať odpadové skláVAROVANIE: Zverejnenie, skopírovanie, šírenie alebo iné použitie tohoto videa bez súhlasu agentúry SITA je trestné. Tlačová agentúra SITA môže vymáhať svoje práva súdnou cestou.
Ak máte záujem stať sa odberateľom videoservisu a zverejňovať naše videá na Vašej stránke alebo vo Vašom médiu, zaregistrujte si (platený) prístup do Videoservisu SITA pre cenovú ponuku nás kontaktujte.


Názov videa:V Šelpiciach začali spracovávať odpadové sklá
Miesto natočenia:Šelpice
Dátum natočenia:Utorok 3. apríla 2012 11:00
Dátum vydania:Utorok 3. apríla 2012 15:21
Popis videa:Technologickú linku na úpravu odpadov zo skla, ktoré sa nedajú bežne spracovať, uviedla v utorok do trvalej prevádzky v Šelpiciach pri Trnave spoločnosť Auto Glass Recycling. V novom závode za 3,5 mil. eur tak nájde prácu 10 ľudí. Predpokladaná kapacita zariadenia je až 27-tisíc ton skla za rok, mechanicky sa tu budú spracovávať predovšetkým odpadové lepené autosklá, tvrdené sklá, bezpečnostné sklá, sklá z elektroodpadov a iné. Linka umožňuje drviť aj sklenené črepy zo separovaného zberu odpadov.
Súbor a veľkosť:MP4 - 22.54MB
Autor videa:Pavol Machovič
Podmienky licencie:1
Stiahnite video:Video vo formáte MP4 je dostupné na stiahnutie len prihláseným odberateľom. Prosím, prihláste sa do systému vpravo hore alebo sa zaregistrujte a aktivujte si službu download.