Video.SITA.sk

Video > Slovensko

 

SITA Produkty

Webnoviny.sk - aktuálne spravodajstvo priamo do vášho počítača

Foto.SITA.sk - obrazový servis tlačovej agentúry SITASlovensko

V Trenčíne otvorili rozľahlé nákupné centrum LaugaricioVAROVANIE: Zverejnenie, skopírovanie, šírenie alebo iné použitie tohoto videa bez súhlasu agentúry SITA je trestné. Tlačová agentúra SITA môže vymáhať svoje práva súdnou cestou.
Ak máte záujem stať sa odberateľom videoservisu a zverejňovať naše videá na Vašej stránke alebo vo Vašom médiu, zaregistrujte si (platený) prístup do Videoservisu SITA pre cenovú ponuku nás kontaktujte.


Názov videa:V Trenčíne otvorili rozľahlé nákupné centrum Laugaricio
Miesto natočenia:Trenčín
Dátum natočenia:Štvrtok 2. apríla 2009 23:00
Dátum vydania:Štvrtok 2. apríla 2009 23:18
Popis videa:Nákupné centrum Laugaricio otvorili v Trenčíne, investícia za vyše 33 miliónov € prinesie v regióne 800 nových pracovných miest. Laugaricio postavené na výpadovke mesta smerom na Bánovce nad Bebravou má predajnú plochu 26-tisíc metrov štvorcových, v ktorých sa etablovalo 133 prevádzok. Výstavba trvala jedenásť mesiacov. V najbližších rokoch sa bude centrum v ďalších etapách rozrastať a s vyše 60 tisícami metrov štvorcových sa po konečnej dostavbe stane druhým najväčším obchodným centrom na Slovensku. Centrum stojí na mieste, kde odkryli najväčšie pohrebisko z doby bronzovej na Slovensku.
Súbor a veľkosť:WMV - 25.02MB
Autor videa:Richard Nemec
Podmienky licencie:1
Stiahnite video:Video vo formáte WMV je dostupné na stiahnutie len prihláseným odberateľom. Prosím, prihláste sa do systému vpravo hore alebo sa zaregistrujte a aktivujte si službu download.