Video.SITA.sk

Video > Svet

 

SITA Produkty

Webnoviny.sk - aktuálne spravodajstvo priamo do vášho počítača

Foto.SITA.sk - obrazový servis tlačovej agentúry SITASvet

V4: Fico odcestoval do Budapešti na stretnutí premiérov V4VAROVANIE: Zverejnenie, skopírovanie, šírenie alebo iné použitie tohoto videa bez súhlasu agentúry SITA je trestné. Tlačová agentúra SITA môže vymáhať svoje práva súdnou cestou.
Ak máte záujem stať sa odberateľom videoservisu a zverejňovať naše videá na Vašej stránke alebo vo Vašom médiu, zaregistrujte si (platený) prístup do Videoservisu SITA pre cenovú ponuku nás kontaktujte.


Názov videa:V4: Fico odcestoval do Budapešti na stretnutí premiérov V4
Miesto natočenia:Budapešť
Dátum natočenia:Pondelok 14. októbra 2013 09:30
Dátum vydania:Pondelok 14. októbra 2013 10:06
Popis videa:Premiér Robert Fico dnes odcestoval na stretnutie premiérov krajín V4 do Budapešti. Predsedovia vlád sa počas plenárneho zasadnutia budú venovať aktuálnym otázkam spolupráce v oblasti obrany a bezpečnostnej politiky a preskúmajú niektoré nové iniciatívy maďarského predsedníctva, týkajúce sa ďalšieho rozvoja visegrádskej spolupráce. Premiéri si vymenia stanoviská v súvislosti s nadchádzajúcim summitom Východného partnerstva, ktorý sa uskutoční v novembri vo Vilniuse, a zamerajú sa aj na ďalšie aktuálne témy agendy EÚ.
Súbor a veľkosť:MP4 - 11.52MB
Autor videa:Richard Kramarik
Podmienky licencie:1
Stiahnite video:Video vo formáte MP4 je dostupné na stiahnutie len prihláseným odberateľom. Prosím, prihláste sa do systému vpravo hore alebo sa zaregistrujte a aktivujte si službu download.