Video.SITA.sk

Video > Svet

 

SITA Produkty

Webnoviny.sk - aktuálne spravodajstvo priamo do vášho počítača

Foto.SITA.sk - obrazový servis tlačovej agentúry SITASvet

V4: Neúshlasia s väčšími právomocami EK v oblasti jadrovej bezpečnostiVAROVANIE: Zverejnenie, skopírovanie, šírenie alebo iné použitie tohoto videa bez súhlasu agentúry SITA je trestné. Tlačová agentúra SITA môže vymáhať svoje práva súdnou cestou.
Ak máte záujem stať sa odberateľom videoservisu a zverejňovať naše videá na Vašej stránke alebo vo Vašom médiu, zaregistrujte si (platený) prístup do Videoservisu SITA pre cenovú ponuku nás kontaktujte.


Názov videa:V4: Neúshlasia s väčšími právomocami EK v oblasti jadrovej bezpečnosti
Miesto natočenia:Budapešť
Dátum natočenia:Pondelok 14. októbra 2013 11:40
Dátum vydania:Pondelok 14. októbra 2013 12:45
Popis videa:Krajiny V4, ktorých predstavitelia sa dnes stretli v Budapešti, nechcú, aby mala Európska komisia (EK) silnejšie kompetencie v oblasti jadrovej bezpečnosti. V metropole Maďarska sa premiéri štátov V4 dohodli na spoločnom postoji k návrhu zmeny smernice o jadrovej bezpečnosti, ktorou chce Európska komisia zvýšiť jadrovú bezpečnosť v Európskej únii a minimalizovať tak riziká možnej jadrovej katastrofy. "Nevieme si predstaviť, že by Európska komisia prevzala významnejšie právomoci v oblasti jadrovej bezpečnosti, toto patrí do národnej suverenity a príslušných medzinárodných organizácií. Takýto presun kompetencií by viedol k ďalšej politizácii v tejto oblasti," vyhlásil po rokovaní predsedov vlád slovenský premiér Robert Fico.
Súbor a veľkosť:MP4 - 25.96MB
Autor videa:Richard Kramarik
Podmienky licencie:1
Stiahnite video:Video vo formáte MP4 je dostupné na stiahnutie len prihláseným odberateľom. Prosím, prihláste sa do systému vpravo hore alebo sa zaregistrujte a aktivujte si službu download.