Video.SITA.sk

Video > Šport

 

SITA Produkty

Webnoviny.sk - aktuálne spravodajstvo priamo do vášho počítača

Foto.SITA.sk - obrazový servis tlačovej agentúry SITAŠport

Veľkonočné vzkriesenie skateboardingu 2010VAROVANIE: Zverejnenie, skopírovanie, šírenie alebo iné použitie tohoto videa bez súhlasu agentúry SITA je trestné. Tlačová agentúra SITA môže vymáhať svoje práva súdnou cestou.
Ak máte záujem stať sa odberateľom videoservisu a zverejňovať naše videá na Vašej stránke alebo vo Vašom médiu, zaregistrujte si (platený) prístup do Videoservisu SITA pre cenovú ponuku nás kontaktujte.


Názov videa:Veľkonočné vzkriesenie skateboardingu 2010
Miesto natočenia:SR - BA
Dátum natočenia:Sobota 3. apríla 2010 14:00
Dátum vydania:Nedeľa 4. apríla 2010 11:52
Popis videa:V Karlovej Vsi v Bratislave sa v sobotu uskutočnilo Veľkonočné vzkriesenie skateboardingu 2010 - jarná akcia Asosiácie skateboardingu Slovenskej republiky (AS SR). \"AS SR je občianskym združením, dobrovoľnou záujmovou organizáciou, ktorá združuje nadšencov skateboardingu, a bola založená v roku 2007. Cieľom organizácie je podporovanie a propagácia skateboardingu na Slovensku\", povedal podpredseda AS SR Michal Babinec v rozhovore pre agentúru SITA.
Súbor a veľkosť:WMV - 38.89MB
Autor videa:Ján Lőrincz
Podmienky licencie:1
Stiahnite video:Video vo formáte WMV je dostupné na stiahnutie len prihláseným odberateľom. Prosím, prihláste sa do systému vpravo hore alebo sa zaregistrujte a aktivujte si službu download.