Video.SITA.sk

Video > Svet

 

SITA Produkty

Webnoviny.sk - aktuálne spravodajstvo priamo do vášho počítača

Foto.SITA.sk - obrazový servis tlačovej agentúry SITASvet

Venezuela bude mať po siedmych mesiacoch v USA opäť veľvyslancaVAROVANIE: Zverejnenie, skopírovanie, šírenie alebo iné použitie tohoto videa bez súhlasu agentúry SITA je trestné. Tlačová agentúra SITA môže vymáhať svoje práva súdnou cestou.
Ak máte záujem stať sa odberateľom videoservisu a zverejňovať naše videá na Vašej stránke alebo vo Vašom médiu, zaregistrujte si (platený) prístup do Videoservisu SITA pre cenovú ponuku nás kontaktujte.


Názov videa:Venezuela bude mať po siedmych mesiacoch v USA opäť veľvyslanca
Miesto natočenia:Trinidad a Tobago
Dátum natočenia:Nedeľa 19. apríla 2009 13:00
Dátum vydania:Nedeľa 19. apríla 2009 13:25
Popis videa:Venezuelský prezident Hugo Chávez vyhlásil, že už čoskoro pošle späť do Spojených štátov svojho veľvyslanca. Zmenu v postoji Caracasu spôsobila výmena na poste šéfa Bieleho domu, kde Barack Obama vystriedal v januári Georgea Busha, s ktorým nemal venezuelský líder najlepšie vzťahy. Zmenu postoja k osobe amerického prezidenta dokumentuje aj piatkové podanie rúk medzi Obamom a Chávezom, ktorým sa podľa viacerých pozorovateľov začína nová éra vzájomných vzťahov.
Súbor a veľkosť:WMV - 18.71MB
Autor videa:AP
Podmienky licencie:1
Stiahnite video:Video vo formáte WMV je dostupné na stiahnutie len prihláseným odberateľom. Prosím, prihláste sa do systému vpravo hore alebo sa zaregistrujte a aktivujte si službu download.