Video.SITA.sk

Video > Šport

 

SITA Produkty

Webnoviny.sk - aktuálne spravodajstvo priamo do vášho počítača

Foto.SITA.sk - obrazový servis tlačovej agentúry SITAŠport

Víťazom 62. ročníka Národného behu Devín - Bratislava v kategórii mužov Etiópčan Feyissa MossissaVAROVANIE: Zverejnenie, skopírovanie, šírenie alebo iné použitie tohoto videa bez súhlasu agentúry SITA je trestné. Tlačová agentúra SITA môže vymáhať svoje práva súdnou cestou.
Ak máte záujem stať sa odberateľom videoservisu a zverejňovať naše videá na Vašej stránke alebo vo Vašom médiu, zaregistrujte si (platený) prístup do Videoservisu SITA pre cenovú ponuku nás kontaktujte.


Názov videa:Víťazom 62. ročníka Národného behu Devín - Bratislava v kategórii mužov Etiópčan Feyissa Mossissa
Miesto natočenia:Bratislava
Dátum natočenia:Nedeľa 5. apríla 2009 11:00
Dátum vydania:Nedeľa 5. apríla 2009 13:40
Popis videa:Víťazom 62. ročníka Národného behu Devín - Bratislava sa v hlavnej kategórii mužov na 11,625-kilometrovej trati stal Etiópčan Feyissa Mossissa časom 35:10 min a zaznamenal prvý triumf afrického bežca na tomto podujatí v histórii. Dvadsaťročný Mossissa bežal na trati medzi Devínom a centrom Bratislavy prvý raz v kariére a veľmi sa mu páčilo. - Som šťastný, že som vyhral. Asi kilometer pred cieľom som mal menšiu krízu, ale vďaka skvelému povzbudzovaniu divákov som ju prekonal, tvrdil Etiópčan, ktorý už druhý rok žije a trénuje v Maďarsku. Najlepšieho slovenského vytrvalca zdolal aj zásluhou lepšieho finišu. - Rýchlostne som na tom veľmi dobre, preto som si v závere veril. Osobné rekordy na 800 a 1500 metrov mám 1:48 a 3:42 min. - poznamenal Mossissa, ktorý za prvenstvo zinkasoval prémiu 350 eur.
Súbor a veľkosť:WMV - 12.51MB
Autor videa:Ján Lőrincz
Podmienky licencie:1
Stiahnite video:Video vo formáte WMV je dostupné na stiahnutie len prihláseným odberateľom. Prosím, prihláste sa do systému vpravo hore alebo sa zaregistrujte a aktivujte si službu download.