Video.SITA.sk

Video > Slovensko

 

SITA Produkty

Webnoviny.sk - aktuálne spravodajstvo priamo do vášho počítača

Foto.SITA.sk - obrazový servis tlačovej agentúry SITASlovensko

Víťazom prezidentských volieb Ivan Gašparovič, pre Ivetu Radičovú sú novým začiatkomVAROVANIE: Zverejnenie, skopírovanie, šírenie alebo iné použitie tohoto videa bez súhlasu agentúry SITA je trestné. Tlačová agentúra SITA môže vymáhať svoje práva súdnou cestou.
Ak máte záujem stať sa odberateľom videoservisu a zverejňovať naše videá na Vašej stránke alebo vo Vašom médiu, zaregistrujte si (platený) prístup do Videoservisu SITA pre cenovú ponuku nás kontaktujte.


Názov videa:Víťazom prezidentských volieb Ivan Gašparovič, pre Ivetu Radičovú sú novým začiatkom
Miesto natočenia:Bratislava
Dátum natočenia:Nedeľa 5. apríla 2009 00:00
Dátum vydania:Nedeľa 5. apríla 2009 03:17
Popis videa:Druhé kolo prezidentských volieb vyhral Ivan Gašparovič so ziskom 1 234 787 čiže 55,53 % hlasov zúčastnených voličov. Iveta Radičová získala 988 808 - 44,47% voličov. Z celkového počtu 4 339 257 oprávnených voličov v Slovenskej republike prišlo k volebným urnám 2 242 162, čo znamená 51,67 % účasť. Najúspešnejším obvodom Gašparoviča bola Čadca, kde získal podporu 85,24 % zúčastnených voličov. Jeho konkurentka získala najvyššiu podporu v obvode Dunajská Streda, kde jej odovzdalo hlasy 94,98 % voličov. Víťaz prezidentských volieb Ivan Gašparovič si myslí, že vo voľbách rozhodli slušní a rozumní občania. "Rozhodlo, že si ma slovenský občan váži a že som ho nesklamal," vyhlásil Gašparovič. Radičová po prehratom boji o prezidentské kreslo zagratulovala novej hlave štátu a vyzvala svojich priaznivcov, aby rešpektovali výsledky volieb. Zároveň apelovala na politikov, aby robili slušnú politiku.
Súbor a veľkosť:WMV - 21.67MB
Autor videa:Martina Kriková, Janka Harmadyová, Richard Kramarik
Podmienky licencie:1
Stiahnite video:Video vo formáte WMV je dostupné na stiahnutie len prihláseným odberateľom. Prosím, prihláste sa do systému vpravo hore alebo sa zaregistrujte a aktivujte si službu download.