Video.SITA.sk

Video > Slovensko

 

SITA Produkty

Webnoviny.sk - aktuálne spravodajstvo priamo do vášho počítača

Foto.SITA.sk - obrazový servis tlačovej agentúry SITASlovensko

VLÁDA: Fico ďakoval Mitríkovi, že sa zo SIS nestala infokanceláriaVAROVANIE: Zverejnenie, skopírovanie, šírenie alebo iné použitie tohoto videa bez súhlasu agentúry SITA je trestné. Tlačová agentúra SITA môže vymáhať svoje práva súdnou cestou.
Ak máte záujem stať sa odberateľom videoservisu a zverejňovať naše videá na Vašej stránke alebo vo Vašom médiu, zaregistrujte si (platený) prístup do Videoservisu SITA pre cenovú ponuku nás kontaktujte.


Názov videa:VLÁDA: Fico ďakoval Mitríkovi, že sa zo SIS nestala infokancelária
Miesto natočenia:SR-BA
Dátum natočenia:Piatok 27. apríla 2012 12:40
Dátum vydania:Piatok 27. apríla 2012 13:51
Popis videa:Premiér Robert Fico dnes ďakoval končiacemu riaditeľovi tajnej služby Karolovi Mitríkovi, že nedovolil zo SIS urobiť „normálnu informačnú kanceláriu“, kde si každý príde a vypýta si, čo chce a dostane to ešte aj s umelohmotnou taštičkou. Vláda dnes rozhodla, že prezidentovi predloží návrh vymenovať za nového riaditeľa SIS Jána Valka, ktorý v minulosti šéfoval Jadrovej a vyraďovacej spoločnosti. Premiér poznamenal, že aj keď Mitrík nie je z ich politického tábora (vymenovala ho vláda Ivety Radičovej, v minulosti bol poslancom za SDKÚ-DS), tak sa mu podarilo v SIS udržať kontinuitu a služba mala za jeho vedenia absolútne profesionálny a zákonný prístup k plneniu úloh.
Súbor a veľkosť:MP4 - 24.25MB
Autor videa:Richard Kramarik
Podmienky licencie:1
Stiahnite video:Video vo formáte MP4 je dostupné na stiahnutie len prihláseným odberateľom. Prosím, prihláste sa do systému vpravo hore alebo sa zaregistrujte a aktivujte si službu download.