Video.SITA.sk

Video > Svet

 

SITA Produkty

Webnoviny.sk - aktuálne spravodajstvo priamo do vášho počítača

Foto.SITA.sk - obrazový servis tlačovej agentúry SITASvet

VLÁDA: Fico je šokovaný vývojom na Ukrajine, vyzýva na dialógVAROVANIE: Zverejnenie, skopírovanie, šírenie alebo iné použitie tohoto videa bez súhlasu agentúry SITA je trestné. Tlačová agentúra SITA môže vymáhať svoje práva súdnou cestou.
Ak máte záujem stať sa odberateľom videoservisu a zverejňovať naše videá na Vašej stránke alebo vo Vašom médiu, zaregistrujte si (platený) prístup do Videoservisu SITA pre cenovú ponuku nás kontaktujte.


Názov videa:VLÁDA: Fico je šokovaný vývojom na Ukrajine, vyzýva na dialóg
Miesto natočenia:Šenkvice
Dátum natočenia:Streda 22. januára 2014 12:00
Dátum vydania:Streda 22. januára 2014 12:27
Popis videa:Premiér Robert Fico je šokovaný vývojom situácie na Ukrajine, smrť niekoľkých demonštrantov po zásahu ozborjených zložiek v Kyjeve považuje za absolútne neprijateľnú. "Chcem apelovať na všetkých aktérov protestov, aby sa zdržali akéhokoľvek násilia. Rovnako však vyzývam aj ukrajinské orgány a všetkých zainteresovaných, aby rešpektovali právo občanov na zhromažďovanie," vyhlásil Fico na tlačovej besede po rokovaní vlády.
Súbor a veľkosť:MP4 - 14.09MB
Autor videa:Richard Kramarik
Podmienky licencie:1
Stiahnite video:Video vo formáte MP4 je dostupné na stiahnutie len prihláseným odberateľom. Prosím, prihláste sa do systému vpravo hore alebo sa zaregistrujte a aktivujte si službu download.