Video.SITA.sk

Video > Slovensko

 

SITA Produkty

Webnoviny.sk - aktuálne spravodajstvo priamo do vášho počítača

Foto.SITA.sk - obrazový servis tlačovej agentúry SITASlovensko

VLÁDA: Na riešení situácie v lodeniciach sa má podieľať EximbankaVAROVANIE: Zverejnenie, skopírovanie, šírenie alebo iné použitie tohoto videa bez súhlasu agentúry SITA je trestné. Tlačová agentúra SITA môže vymáhať svoje práva súdnou cestou.
Ak máte záujem stať sa odberateľom videoservisu a zverejňovať naše videá na Vašej stránke alebo vo Vašom médiu, zaregistrujte si (platený) prístup do Videoservisu SITA pre cenovú ponuku nás kontaktujte.


Názov videa:VLÁDA: Na riešení situácie v lodeniciach sa má podieľať Eximbanka
Miesto natočenia:SR-BA
Dátum natočenia:Streda 21. marca 2012 13:30
Dátum vydania:Streda 21. marca 2012 14:43
Popis videa:Slovenské lodenice Komárno, a.s., so sídlom v Bratislave (SLKB) by sa napokon mali dočkať pomoci. Vládny kabinet totiž v stredu schválil materiál, na základe ktorého navrhuje, aby nepriaznivú situáciu v lodeniciach riešila Eximbanka, prípadne aj komerčné banky. "Prijatým uznesením sa povedalo len toľko, že Eximbanka sa má zaoberať týmto bodom a má nájsť riešenia, ako by sa lodeniciam mohlo pomôcť, keďže ide o významný subjekt v regióne južného Slovenska," povedal odchádzajúci štátny tajomník ministerstva hospodárstva Kristián Takáč. "Máme záujem, aby výroba v tomto podniku pokračovala," skonštatoval minister pôdohospodárstva Zsolt Simon.
Súbor a veľkosť:MP4 - 19.22MB
Autor videa:Lukáš Krajčovič
Podmienky licencie:1
Stiahnite video:Video vo formáte MP4 je dostupné na stiahnutie len prihláseným odberateľom. Prosím, prihláste sa do systému vpravo hore alebo sa zaregistrujte a aktivujte si službu download.