Video.SITA.sk

Video > Slovensko

 

SITA Produkty

Webnoviny.sk - aktuálne spravodajstvo priamo do vášho počítača

Foto.SITA.sk - obrazový servis tlačovej agentúry SITASlovensko

VLÁDA: O investičnej pomoci pre Samsung rozhodne až budúca vládaVAROVANIE: Zverejnenie, skopírovanie, šírenie alebo iné použitie tohoto videa bez súhlasu agentúry SITA je trestné. Tlačová agentúra SITA môže vymáhať svoje práva súdnou cestou.
Ak máte záujem stať sa odberateľom videoservisu a zverejňovať naše videá na Vašej stránke alebo vo Vašom médiu, zaregistrujte si (platený) prístup do Videoservisu SITA pre cenovú ponuku nás kontaktujte.


Názov videa:VLÁDA: O investičnej pomoci pre Samsung rozhodne až budúca vláda
Miesto natočenia:SR-BA
Dátum natočenia:Streda 21. marca 2012 13:30
Dátum vydania:Streda 21. marca 2012 14:27
Popis videa:O investičnej pomoci pre Samsung vládny kabinet v stredu ani nerokoval. "Rokovanie je prerušené až do zasadnutia novej vlády, ktorá začne rokovanie o tejto požiadavke," povedala premiérka Iveta Radičová. "Nepovažujem za zodpovedné, aby niekoľko dní pred vymenovaním novej vlády súčasná vláda rozhodovala o akýchkoľvek finančných investíciách," skonštatovala.
Súbor a veľkosť:MP4 - 6.82MB
Autor videa:Lukáš Krajčovič
Podmienky licencie:1
Stiahnite video:Video vo formáte MP4 je dostupné na stiahnutie len prihláseným odberateľom. Prosím, prihláste sa do systému vpravo hore alebo sa zaregistrujte a aktivujte si službu download.