Video.SITA.sk

Video > Slovensko

 

SITA Produkty

Webnoviny.sk - aktuálne spravodajstvo priamo do vášho počítača

Foto.SITA.sk - obrazový servis tlačovej agentúry SITASlovensko

VLÁDA: Programové vyhlásenie musí predložiť parlamentu do 2. májaVAROVANIE: Zverejnenie, skopírovanie, šírenie alebo iné použitie tohoto videa bez súhlasu agentúry SITA je trestné. Tlačová agentúra SITA môže vymáhať svoje práva súdnou cestou.
Ak máte záujem stať sa odberateľom videoservisu a zverejňovať naše videá na Vašej stránke alebo vo Vašom médiu, zaregistrujte si (platený) prístup do Videoservisu SITA pre cenovú ponuku nás kontaktujte.


Názov videa:VLÁDA: Programové vyhlásenie musí predložiť parlamentu do 2. mája
Miesto natočenia:SR-BA
Dátum natočenia:Streda 4. apríla 2012 19:40
Dátum vydania:Streda 4. apríla 2012 20:52
Popis videa:Noví ministri musia vypracovať návrh Programového vyhlásenia vlády (PVV) a predložiť ho parlamentu do 2. mája. Tridsaťdňovú lehotu od vymenovania im na zostavenie programu ukladá Ústava SR. Kabinet dnes rokoval o návrhu, podľa ktorého mala vláda stihnúť pripraviť zámer PVV do 13. apríla, no materiál napokon stiahli. Premiér Robert Fico to odôvodnil tým, že chce o zámeroch vlády rokovať so sociálnymi partnermi. “Do zajtrajšieho dňa, do štvrtka, majú sociálni partneri na základe dohody z okrúhleho stola predložiť vláde SR kľúčové témy, ktoré by chceli diskutovať s vládou a dostať základné posolstvá z týchto kľúčových tém do PVV,“ vyhlásil na tlačovej konferencii po prvom zasadnutí vlády Fico.
Súbor a veľkosť:MP4 - 20.93MB
Autor videa:Richard Kramarik
Podmienky licencie:1
Stiahnite video:Video vo formáte MP4 je dostupné na stiahnutie len prihláseným odberateľom. Prosím, prihláste sa do systému vpravo hore alebo sa zaregistrujte a aktivujte si službu download.