Video.SITA.sk

Video > Slovensko

 

SITA Produkty

Webnoviny.sk - aktuálne spravodajstvo priamo do vášho počítača

Foto.SITA.sk - obrazový servis tlačovej agentúry SITASlovensko

Vladimír W. za obálku vybavil všetko, tvrdí kľúčový svedokVAROVANIE: Zverejnenie, skopírovanie, šírenie alebo iné použitie tohoto videa bez súhlasu agentúry SITA je trestné. Tlačová agentúra SITA môže vymáhať svoje práva súdnou cestou.
Ak máte záujem stať sa odberateľom videoservisu a zverejňovať naše videá na Vašej stránke alebo vo Vašom médiu, zaregistrujte si (platený) prístup do Videoservisu SITA pre cenovú ponuku nás kontaktujte.


Názov videa:Vladimír W. za obálku vybavil všetko, tvrdí kľúčový svedok
Miesto natočenia:SR-PK
Dátum natočenia:Štvrtok 2. apríla 2009 14:00
Dátum vydania:Štvrtok 2. apríla 2009 14:18
Popis videa:Vladimír W. vybavil prostredníctvom obálky všetko, aj nemožné, povedal na dnešnom hlavnom pojednávaní na Špeciálnom súde v Pezinku Stanislav Szabó, kľúčový svedok v korupčnej kauze v slovenskom futbale. Ako dodal, Vladimír W. nikdy priamo peniaze nežiadal, ale ak chceli niečo vybaviť, tak to museli riešiť úplatkom. Podľa Szabóa bolo verejne známe, že za kolok, pod týmto názvom rozumeli financie, úplatok, vybaví všetko.
Súbor a veľkosť:WMV - 37.16MB
Autor videa:Martina Kriková
Podmienky licencie:1
Stiahnite video:Video vo formáte WMV je dostupné na stiahnutie len prihláseným odberateľom. Prosím, prihláste sa do systému vpravo hore alebo sa zaregistrujte a aktivujte si službu download.