Video.SITA.sk

Video > Slovensko

 

SITA Produkty

Webnoviny.sk - aktuálne spravodajstvo priamo do vášho počítača

Foto.SITA.sk - obrazový servis tlačovej agentúry SITASlovensko

Vo Svite sa stretli jaskyniari na tradičnom SpeleomítinguVAROVANIE: Zverejnenie, skopírovanie, šírenie alebo iné použitie tohoto videa bez súhlasu agentúry SITA je trestné. Tlačová agentúra SITA môže vymáhať svoje práva súdnou cestou.
Ak máte záujem stať sa odberateľom videoservisu a zverejňovať naše videá na Vašej stránke alebo vo Vašom médiu, zaregistrujte si (platený) prístup do Videoservisu SITA pre cenovú ponuku nás kontaktujte.


Názov videa:Vo Svite sa stretli jaskyniari na tradičnom Speleomítingu
Miesto natočenia:Svit
Dátum natočenia:Sobota 14. apríla 2012 10:00
Dátum vydania:Sobota 14. apríla 2012 13:57
Popis videa:Začiatkom apríla sa vo Svite každoročné koná stretnutie jaskyniarov pod názvom Speleomíting. Podujatie je príležitosťou pre jaskyniarov pochváliť sa s úspechmi a objavmi za uplynulý rok. Slovenská speleologická spoločnosť za najvýznamnejšie objavy za rok 2011 označila objav Prosieckej jaskyne v Chočských vrchoch, Prievanovej diery v Slovenskom krase a za nové objavy v jaskyni Slovačka jama v Macedónsku a v jaskyni Dracoaia v Rumunsku.
Súbor a veľkosť:MP4 - 18.77MB
Autor videa:Rastislav Ovšonka
Podmienky licencie:1
Stiahnite video:Video vo formáte MP4 je dostupné na stiahnutie len prihláseným odberateľom. Prosím, prihláste sa do systému vpravo hore alebo sa zaregistrujte a aktivujte si službu download.