Video.SITA.sk

Video > Slovensko

 

SITA Produkty

Webnoviny.sk - aktuálne spravodajstvo priamo do vášho počítača

Foto.SITA.sk - obrazový servis tlačovej agentúry SITASlovensko

VOĽBY: Dzurinda odvolil, bola to najťažšia kampaň jeho životaVAROVANIE: Zverejnenie, skopírovanie, šírenie alebo iné použitie tohoto videa bez súhlasu agentúry SITA je trestné. Tlačová agentúra SITA môže vymáhať svoje práva súdnou cestou.
Ak máte záujem stať sa odberateľom videoservisu a zverejňovať naše videá na Vašej stránke alebo vo Vašom médiu, zaregistrujte si (platený) prístup do Videoservisu SITA pre cenovú ponuku nás kontaktujte.


Názov videa:VOĽBY: Dzurinda odvolil, bola to najťažšia kampaň jeho života
Miesto natočenia:SR-BA
Dátum natočenia:Sobota 10. marca 2012 11:00
Dátum vydania:Sobota 10. marca 2012 11:56
Popis videa:V sprievode svojej rodiny dnes líder SDKÚ-DS Mikuláš Dzurinda v bratislavskom Starom Meste uplatnil svoje voličské právo. "Taký veľký otáznik som dávno necítil, ako keď som sa ráno zobudil, potešilo ma slniečko, ale všetko ostatné je v rukách voliča," povedal Dzurinda novinárom. "Pre mňa vždy bolo dôležité v takýchto chvíľach, aby som si odpovedal, či som urobil všetko, čo som urobiť mal a azda aj vládal," dodal. Šéf SDKÚ je však presvedčený, že urobil všetko, čo bolo v jeho silách. Napriek tomu tohtoročnú predvolebnú kampaň považuje za najťažšiu vo svojom živote.
Súbor a veľkosť:MP4 - 7.93MB
Autor videa:Lukáš Krajčovič
Podmienky licencie:1
Stiahnite video:Video vo formáte MP4 je dostupné na stiahnutie len prihláseným odberateľom. Prosím, prihláste sa do systému vpravo hore alebo sa zaregistrujte a aktivujte si službu download.