Video.SITA.sk

Video > Slovensko

 

SITA Produkty

Webnoviny.sk - aktuálne spravodajstvo priamo do vášho počítača

Foto.SITA.sk - obrazový servis tlačovej agentúry SITASlovensko

VOĽBY: Dzurinda si veľmi praje zmenu, bola by ozdravujúcaVAROVANIE: Zverejnenie, skopírovanie, šírenie alebo iné použitie tohoto videa bez súhlasu agentúry SITA je trestné. Tlačová agentúra SITA môže vymáhať svoje práva súdnou cestou.
Ak máte záujem stať sa odberateľom videoservisu a zverejňovať naše videá na Vašej stránke alebo vo Vašom médiu, zaregistrujte si (platený) prístup do Videoservisu SITA pre cenovú ponuku nás kontaktujte.


Názov videa:VOĽBY: Dzurinda si veľmi praje zmenu, bola by ozdravujúca
Miesto natočenia:BA
Dátum natočenia:Sobota 4. apríla 2009 12:00
Dátum vydania:Sobota 4. apríla 2009 12:48
Popis videa:Predseda SDKÚ-DS Mikuláš Dzurinda si od prezidentských volieb veľmi praje zmenu. "Želám si, aby došlo k zmene, pretože by to bolo nielen spestrením a oživením na slovenskej politickej scéne, ale nepochybne by to bol zdravý element. Veľmi ozdravujúca zmena, ktorá by viedla k tomu, že dôjde k plnšej debate, že nebudeme prehliadať ako spoločnosť aj názory ľudí, ktorí sú v danom okamihu v menšine, ale že sa budeme usilovať hľadať východiská v takom krajšom demokratickom prostredí," povedal Dzurinda po tom, ako spolu z manželkou a dcérou dnes v Bratislave odvolili novú hlavu štátu. Od nového prezidenta očakáva, že svoj úrad si bude vykonávať dôstojne a čo najlepšie. UPOZORNENIE: Upozorňujeme odberateľov, že na niektoré správy, ktoré dnes do 22:00 odvysiela agentúra SITA, sa môže vzťahovať moratórium, ktoré upravuje zákon o spôsobe voľby prezidenta. Je na zvážení odberateľov, či do skončenia moratória tieto správy použijú.
Súbor a veľkosť:WMV - 12.32MB
Autor videa:Dominika Miklošíková
Podmienky licencie:1
Stiahnite video:Video vo formáte WMV je dostupné na stiahnutie len prihláseným odberateľom. Prosím, prihláste sa do systému vpravo hore alebo sa zaregistrujte a aktivujte si službu download.